Poznajmy się
Serwis aso Renault - czy serwis wymienia też opony? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Serwis aso Renault - czy serwis wymienia też opony? (/w-serwis-aso-renault-czy-serwis-wymienia-tez-opony)Serwis aso Renault - czy serwis wymienia też opony? - kaktus - 09-04-2019 09:18 AM

Orientujecie się może, czy w serwisach Renault można wymieniać też opony w czasie sezonu. Interesuje mnie wizyta serwisowa i wymiana opon w jednym, dlatego chciałbym wszystko załatwić za jednym razem.


Serwis aso Renault - czy serwis wymienia też opony? - Szkarlatyna - 09-04-2019 11:38 AM

No całkiem fajnie myślisz, ja w sumie też tak mogę zrobić. Serwisy robią takie usługi, bo to przecież dla nich czysty pieniądz w sezonie. Autoryzowany serwis Renault wymienia opony i często je sprzedaje. Ceny też są całkiem atrakcyjne, bo przecież to firma, która kupuje całe setki kompletów, więc i ceny zakupu mają dużo niższe niż gdzie indziej. Jeśli chcesz znaleźć dobry serwis tej marki to zajrzyj na https://serwisyaso.pl/serwis-renault/ i się umów na wizytę.


Serwis aso Renault - czy serwis wymienia też opony? - LaikowaPani - 09-04-2019 12:10 PM

Opony i znowu kolejki u wulkanizatora...


Serwis aso Renault - czy serwis wymienia też opony? - prokrastynator - 09-04-2019 02:44 PM

No to nie jedź do oponiarza, tylko jedź do serwisu. Zajrzyj sobie na https://serwisyaso.pl/ i tam znajdziesz najbliższy serwis autoryzowany. Szybko dojedziesz, zmienisz opony i będziesz mogła z uśmiechem patrzeć na te kolejki, które stoją w twojej miejscowości. Na https://serwisyaso.pl/ jest wiele ciekawych informacji dla wszystkich użytkowników samochodów.


Serwis aso Renault - czy serwis wymienia też opony? - pawelcookies - 09-04-2019 03:19 PM

Większość kierowców już od dawna wie, że Serwisyaso.pl to podstawowe źródło informacji dla każdego właściciela.


Serwis aso Renault - czy serwis wymienia też opony? - kaktus - 09-04-2019 03:49 PM

Dzięki takich informacji szukałem...


Serwis aso Renault - czy serwis wymienia też opony? - hania_05 - 09-04-2019 05:42 PM

Nawet w Mercedesie wymieniają opony i robią to całkiem nieźle. Ja akurat jeżdżę tam całą flotą i wiem co mówię. JA twierdzę, że najlepsze aso Mercedesa to takie, które jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby kierowcy. Oczywiście mowa tutaj o potrzebach kierowcy względem jego samochodu.