Poznajmy się

Pełna wersja: Sztuczna pochwa - gdzie ją można kupić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Interesuje mnie zakup sztucznej pochwy na wieczór kawalerski. Sprawa jest powiedźmy na za miesiąc, ale teraz już muszę się za tym gadżetem rozejrzeć Smile))
Zajrzyj sobie do sklepu intymnosc.pl, z tego co ostatnio widziałem jest ich całe mnóśtwo, nawet takie inspirowane narządami największych gwiazd filmó dla dorosłych.
No panowie widzę idą utartym szlakiem wieczorów panieńśkich, gdzie wibrator był zawsze podstawowym prezentem. Faktycznie warto zajrzeć tutaj https://intymnosc.pl/pl/189-masturbatory-pochwy gdzie sztuczna pochwa jest dostępna w kilkunastu wersjach. Każdy amator mocnych wrażeń znajdzie tutaj coś dla siebie i nie tylko.
Ekstra sklep z artykułąmi erotycznymi.
Powiem Wam tylko, że sztuczna nie oznacza, że mało przyjemna. Miałem okazje stosować i różnica doznań pomiędzy prawdziwą kobietą, a sztuczną pochwą jest praktycznie niezauważalna. W moim przypadku tego rodzaju sprzęt idealnie sprawdza się jako element trningowy. Miałem kłopot z przedwczesnym wytryskiem, ale po krótkim treningu udało mi się znowu dojśćdo pełnej wprawy.
Przekierowanie