Poznajmy się
Dlaczego Adidasy w sklepie internetowym są tańsze niż w galerii? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Dlaczego Adidasy w sklepie internetowym są tańsze niż w galerii? (/w-dlaczego-adidasy-w-sklepie-internetowym-sa-tansze-niz-w-galerii)Dlaczego Adidasy w sklepie internetowym są tańsze niż w galerii? - Sławka - 01-24-2019 09:15 AM

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego ten sam model Adidasów w sklepie internetowym kosztuje mniej niż w oficjalnym sklepie tej marki, w znanej galerii handlowej? Przepłaciłam kilkadziesiąt złotych i nie chcą przyjąć zwrotu!


Dlaczego Adidasy w sklepie internetowym są tańsze niż w galerii? - prokrastynator - 01-24-2019 10:59 AM

Nie zawsze jest taniej, ale często tak bywa. Po prostu sklepy internetowe mają mniejsze koszty utrzymania i mogą miec mniejszą marze, przez co finalna cena produkty jest nizsza.


Dlaczego Adidasy w sklepie internetowym są tańsze niż w galerii? - Sławka - 01-24-2019 12:53 PM

No dobra, ale jak to możliwe że oficjalny sklep ma wyższą cenę niż sklep, który sprzedaje produkty różnych marek?


Dlaczego Adidasy w sklepie internetowym są tańsze niż w galerii? - Szkarlatyna - 01-24-2019 02:32 PM

po prostu miałaś pecha. W galeriach trzba polowac na cenowe okazje, a w pozostałych przypadkach kupować w necie. Jak chcesz kupić adidasy w sklepie stacjonarnym to idź z telefonem i na bieżąco porównuj ceny z neta, dzięki temu nie dasz się naciągnąć. Tylko pamiętaj zeby do ceny z neta doliczyc koszt wysylki, ktory zwykle wynosi 10-15zł. Ja mam swoje ulubione sklepy internetowe, gdzie nigdy nie robią problemów z ewentualnym zwrotem i gdzie za przesyłkę nie płace, jak zamwiam za więcej niż 200zł i teraz juz tylko tak kupuje ciuchy i buty. Jest znacznie taniej.


Dlaczego Adidasy w sklepie internetowym są tańsze niż w galerii? - starship000 - 01-24-2019 03:33 PM

bo tak juz jest i swiata nie zmienisz. Wez sobie na przyklad ten model buow Nike https://ctxsport.com/produkt/buty-mercurial-vortex-iii-ic/ i porownaj cene z tego sklepu z oficjalna cena w sklepie Nike. Jak nie bedzie promocji, to w oficjalnym sklepie zaplacisz wiecej. Niestety tak to juz jest, ze oczy trzeba miec do okola glowy, a jak nie to bedziesz przeplacac.


Dlaczego Adidasy w sklepie internetowym są tańsze niż w galerii? - Sławka - 01-24-2019 05:04 PM

Dla mnie to jest zupełnie nielogiczne i jakoś nie mogę tego zrozumieć, ale teraz faktycznie będę wszystko sprawdzała.