Poznajmy się
Jaka firma ma usługę przeprowadzki w Poznaniu? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Wszystko o wszystkim (/dzial-wszystko-o-wszystkim)
+--- Wątek: Jaka firma ma usługę przeprowadzki w Poznaniu? (/w-jaka-firma-ma-usluge-przeprowadzki-w-poznaniu)Jaka firma ma usługę przeprowadzki w Poznaniu? - kaloszka - 11-17-2017 04:35 AM

Wkurzona jestem, bo kolejny raz muszę zmieniać mieszkanie. Właśnie dowiedziałam się, ze mieszkanie, które wynajmuję idzie do sprzedania i mam miesiąc na znalezienie czegoś nowego, albo kupno tego. Kupować nie chcę, bo jeszcze nie wiem, gdzie zakotwiczę. Polecicie jakąś firmę przeprowadzkową?


Jaka firma ma usługę przeprowadzki w Poznaniu? - grypa - 11-17-2017 07:03 AM

Ja też tak się przenoszę, nawet miasto raz zmieniałam. To spore wyzwanie, żeby niczego nie zniszczyć czy potłuc to naprawdę trzeba umieć to wszystko zabezpieczyć.


Jaka firma ma usługę przeprowadzki w Poznaniu? - Ułan - 11-17-2017 08:56 AM

Po tylu przeprowadzkach jeszcze macie dylemat? Już można było przywyknąć. Ja tam nie przywiązuję się do rzeczy, mam ich niewiele i wszystko mogę zmieścić w jeden samochód, no może dwa.


Jaka firma ma usługę przeprowadzki w Poznaniu? - grypa - 11-17-2017 10:41 AM

Faceci to minimaliści. Ja tam zawsze coś z miasta przyniosę, jak już idę na zakupy.


Jaka firma ma usługę przeprowadzki w Poznaniu? - kaloszka - 11-17-2017 12:14 PM

Naprawdę nikt mi nie pomoże? Błagam bo ręce mi opadają i na dobrą sprawę ie wiem od czego zacząć. Dziś idę oglądać nowe mieszkanie i jak będzie OK., to w przyszłym tygodnu bym się przeprowadzała.


Jaka firma ma usługę przeprowadzki w Poznaniu? - BoxKit - 11-17-2017 02:38 PM

Myślę, że ja mogę ci pomóc, bo o ile się nie mylę transport i przeprowadzki w Poznaniu oferuje firma ze strony: http://fachowe-przeprowadzki.pl/. To ludzie, którzy oferują zarówno przygotowanie dobytku do drogi i jego przewóz w miejsce docelowe, jak i pomoc przy rozpakowaniu, a nawet sprzątanie na starym miejscu. Każda cenniejsza rzecz jest dokładnie zabezpieczona i ubezpieczona, gdyż firma ubezpiecza całą swoją usługę łącznie z wyładunkiem i ustawieniem sprzętów w nowym lokum. Jeśli masz jakiś stary sprzęt, którego nie chcesz w nowym miejscu, to firma też się tym zajmie.


Jaka firma ma usługę przeprowadzki w Poznaniu? - kaloszka - 11-17-2017 04:35 PM

Nie, nie mam nic do wyrzucenia, no może trochę makulatury. Ale to się tego pozbędę jak będę sprzątać przed oddaniem kluczy.


Jaka firma ma usługę przeprowadzki w Poznaniu? - BoxKit - 11-17-2017 06:10 PM

Nie zawracaj sobie tym głowy, dość będziesz miała roboty na nowym mieszkaniu. Firma posprząta za ciebie. A jak masz jakieś sprzęty elektryczne, to ci je podłączą


Jaka firma ma usługę przeprowadzki w Poznaniu? - kaloszka - 11-17-2017 06:54 PM

Brzmi fajnie, ale to pewnie spora kasa, więc posprząta sama, ale chętnie skorzystam z podłączenia pralki na nowym miejscu. To jest dla mnie czarna magia.