Poznajmy się
Co sądzicie o rajstopach na zylaki? Jak działają i gdzie można kupić? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Wszystko o wszystkim (/dzial-wszystko-o-wszystkim)
+--- Wątek: Co sądzicie o rajstopach na zylaki? Jak działają i gdzie można kupić? (/w-co-sadzicie-o-rajstopach-na-zylaki-jak-dzialaja-i-gdzie-mozna-kupic)Co sądzicie o rajstopach na zylaki? Jak działają i gdzie można kupić? - Ułan - 11-09-2017 07:07 AM

Witam wszystkich. Moja żona od jakiegoś czasu ma problem z żylakami na nogach. Stosowała już różnego rodzaju kremy, tabletki oraz zabiegi laserowego usuwania naczynek. Ostatnio znalazłem w internecie informację na temat specjalnych rajstop. Jak one działają i gdzie takie coś można kupić? Chciał bym jej trochę pomóc i zrobić taki prezent.


Co sądzicie o rajstopach na zylaki? Jak działają i gdzie można kupić? - ZemstaONA - 11-09-2017 07:35 AM

Takie rajstopy mają za zadanie przenieść największy ciężar na kostki i kolana nie uciskając przy tym nadmiernie nóg. Ma to za zadanie poprawić krążenie ale także odciążyć nogi od nadmiernego zmęczenia. Bardzo dobre rozwiązanie dla kobiet które pracują na stojąco.


Co sądzicie o rajstopach na zylaki? Jak działają i gdzie można kupić? - Szkarlatyna - 11-09-2017 10:14 AM

Oprócz celu leczniczego są też trochę inaczej zrobione przez co dużo lepiej zakrywają miejsca w którym widać żyłki. Stosowałam coś takiego, może efektu wizualnego nie było widać ale na pewno nogi były mniej zmęczone i dużo lepiej się przez to czułam Wink


Co sądzicie o rajstopach na zylaki? Jak działają i gdzie można kupić? - Ułan - 11-09-2017 11:48 AM

Więc myślicie że zakup takich rajstop to dobry pomysł? Wiem że mojej żonie najbardziej przeszkadza sam fakt jak to wygląda ale jak nogi będę odpoczywały to na pewno w perspektywie czasu ich wygląd się zmieni. Kupię takie rajstopy gdzieś w internecie.


Co sądzicie o rajstopach na zylaki? Jak działają i gdzie można kupić? - kaloszka - 11-09-2017 12:34 PM

Na pewno rajstopy na zylaki dostaniesz w aptece ale ja polecam zamawiać na tej stronie https://studiodobregostylu.pl/68-przeciwzylakowe. Mają tam nawet wersję dla kobiet w ciąży bo nie ma co ukrywać, ale w tym czasie nogi są dużo bardziej obciążone. Cena dużo się nie różni od zwykłych rajstop więc możesz zamówić nawet więcej niż jedne.


Co sądzicie o rajstopach na zylaki? Jak działają i gdzie można kupić? - Sławka - 11-09-2017 03:14 PM

Akurat jeżeli chodzi o stronę studiodobregostylu.pl to jak najbardziej polecam bo kupuję tam głównie dlatego ze maja bardzo wytrzymałe rajstopy. W normalnych które kupię w zwykłym sklepie zaraz robią mi się oczka a te potrafię założyć kilka razy i nic Smile


Co sądzicie o rajstopach na zylaki? Jak działają i gdzie można kupić? - prokrastynator - 11-09-2017 05:14 PM

Tak jak kolega wyżej też chciał bym kupić coś takiego dla żony. Trafiłem na ten temat przez przypadek ale fajna opcja. Żona masz duży problem z pokazywaniem nóg bo bardzo się wstydzi tej przypadłości a takie rajstopy na pewno pomogły by jej się przemóc.


Co sądzicie o rajstopach na zylaki? Jak działają i gdzie można kupić? - Ułan - 11-09-2017 06:11 PM

Zaraz zobaczę na stronę a co do ceny to nie mam pojęcia ile normalne rajstopy kosztują Tongue Na pewno nie zamówię jednej pary bo przesyłka wyjdzie drożej niż same rajstopy ale zapasów robił nie będę.