Poznajmy się
Sztuczna pochwa - gdzie ją można kupić? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Życie miłosne (/dzial-zycie-milosne)
+--- Wątek: Sztuczna pochwa - gdzie ją można kupić? (/w-sztuczna-pochwa-gdzie-ja-mozna-kupic)Sztuczna pochwa - gdzie ją można kupić? - Quickmix - 09-13-2017 02:06 PM

Interesuje mnie zakup sztucznej pochwy na wieczór kawalerski. Sprawa jest powiedźmy na za miesiąc, ale teraz już muszę się za tym gadżetem rozejrzeć Smile))


Sztuczna pochwa - gdzie ją można kupić? - Ułan - 09-13-2017 04:40 PM

Zajrzyj sobie do sklepu intymnosc.pl, z tego co ostatnio widziałem jest ich całe mnóśtwo, nawet takie inspirowane narządami największych gwiazd filmó dla dorosłych.


Sztuczna pochwa - gdzie ją można kupić? - Szkarlatyna - 09-13-2017 05:39 PM

No panowie widzę idą utartym szlakiem wieczorów panieńśkich, gdzie wibrator był zawsze podstawowym prezentem. Faktycznie warto zajrzeć tutaj https://intymnosc.pl/pl/189-masturbatory-pochwy gdzie sztuczna pochwa jest dostępna w kilkunastu wersjach. Każdy amator mocnych wrażeń znajdzie tutaj coś dla siebie i nie tylko.


Sztuczna pochwa - gdzie ją można kupić? - BoxKit - 09-13-2017 06:28 PM

Ekstra sklep z artykułąmi erotycznymi.


Sztuczna pochwa - gdzie ją można kupić? - prokrastynator - 09-13-2017 07:09 PM

Powiem Wam tylko, że sztuczna nie oznacza, że mało przyjemna. Miałem okazje stosować i różnica doznań pomiędzy prawdziwą kobietą, a sztuczną pochwą jest praktycznie niezauważalna. W moim przypadku tego rodzaju sprzęt idealnie sprawdza się jako element trningowy. Miałem kłopot z przedwczesnym wytryskiem, ale po krótkim treningu udało mi się znowu dojśćdo pełnej wprawy.