Poznajmy się
Czy używaliście kiedyś masy plastycznej do tortów? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Czy używaliście kiedyś masy plastycznej do tortów? (/w-czy-uzywaliscie-kiedys-masy-plastycznej-do-tortow)Czy używaliście kiedyś masy plastycznej do tortów? - Sławka - 07-25-2017 09:48 AM

Hej. Chciałabym się dowiedzieć, czy używaliście kiedyś masy plastycznej do tortów. Jeśli tak, to czy sami ją robiliście czy może kupiliście w jakimś sklepie?


Czy używaliście kiedyś masy plastycznej do tortów? - kaloszka - 07-25-2017 12:41 PM

Ja zazwyczaj sama przygotowuję masy plastyczne do tortów. Korzystam wtedy ze sprawdzonego przepisu, który jest dostępny na stronie internetowej https://www.sweetpaste.pl/jak-zrobic-plastyczna-mase-cukrowa-za-niewiel,3,6.html. Czasami też kupuję gotową masę plastyczną online.


Czy używaliście kiedyś masy plastycznej do tortów? - madonnnna - 07-25-2017 02:53 PM

Ja ogólnie bardzo rzadko przygotowuję torty. Moim pierwszym efektownym tortem był tort na czwarte urodziny mojej pociechy. Przygotowałam wtedy pyszną masę do tortu dla dzieci, którą zrobiłam według przepisu znalezionego w Internecie. Mam jeszcze w zakładkach zapisany do niego link https://www.sweetpaste.pl/jak-przygotowac-tort-dla-dziecka,3,5.html. Tamten tort zyskał duże uznanie wśród dzieci i dorosłych, ale uznałam, ze samodzielne przygotowywanie masy cukrowej jest zbyt pracochłonne i od tamtej pory korzystam z gotowych mas cukrowych.


Czy używaliście kiedyś masy plastycznej do tortów? - Sławka - 07-25-2017 04:13 PM

Aha, a w którym konkretnie sklepie nabywacie gotowe masy cukrowe do tortów? Czy te masy są równie smaczne jak te przygotowywane własnoręcznie?


Czy używaliście kiedyś masy plastycznej do tortów? - madonnnna - 07-25-2017 05:00 PM

Ja kupuję masy cukrowe w sklepie internetowym sweetpaste.pl. Są to smaczne oraz opracowywane według sprawdzonych receptur wyroby. Nadają się one nie tylko do obkładania tortów na górze i po bokach, ale również do wykonywania płaskich elemntów i ozdób oraz do tworzenia niewielkich figurek.


Czy używaliście kiedyś masy plastycznej do tortów? - kaloszka - 07-25-2017 06:13 PM

Ja również robię zamówienia na gotowe masy cukrowe w tym sklepie online. Jestem bardzo zadowolona z ich jakości. Uważam, że są równie smaczne jak te, które przygotowuję samodzielnie.