Poznajmy się
Sprawdzony sklep online ze zdrową żywnością w dobrej cenie? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Kulinaria (/dzial-kulinaria)
+--- Wątek: Sprawdzony sklep online ze zdrową żywnością w dobrej cenie? (/w-sprawdzony-sklep-online-ze-zdrowa-zywnoscia-w-dobrej-cenie)Sprawdzony sklep online ze zdrową żywnością w dobrej cenie? - BoxKit - 06-28-2017 09:07 AM

Szukam sklepu jak w temacie. Wiem że w internecie jest tego cała masa ale zależy mi na opinii ludzi którzy tam zamawiają i są zadowoleni z produktów które otrzymują.


Sprawdzony sklep online ze zdrową żywnością w dobrej cenie? - Szkarlatyna - 06-28-2017 09:56 AM

Osobiście polecam stronę owocowyswiat.pl. Co prawda ich sklep mam pod nosem i nie zamawiam przez internet ale wiem że taką sprzedaż też mają a produkty są pierwsza klasa. Polecam jeżeli chcesz kupić u zaufanego sprzedawcy.


Sprawdzony sklep online ze zdrową żywnością w dobrej cenie? - ZemstaONA - 06-28-2017 11:53 AM

Wysłałam ci link do mojej strony. Sama prowadzę taki sklep od kiedy zaczęłam się interesować tym temat. Wybieram tylko najlepsze gatunki. Cena może wydawać się wysoka ale ma to ogromne przełożenie na jakość tego co oferujemy.


Sprawdzony sklep online ze zdrową żywnością w dobrej cenie? - BoxKit - 06-28-2017 02:36 PM

Cena mnie nie zaskoczy bo już się mniej więcej orientowałem ile takie produkty kosztują. Do najtańszych rzeczy to nie należy Wink


Sprawdzony sklep online ze zdrową żywnością w dobrej cenie? - prokrastynator - 06-28-2017 04:39 PM

Ale jak to mówią, jesteś tym co jesz więc lepiej inwestować w dobrej jakości jedzenie niż potem martwić się że stan zdrowia nie jest taki jak powinien. Wejdź http://www.owocowyswiat.pl/ bo to chyba najlepszy sklep online ze zdrową żywnością.


Sprawdzony sklep online ze zdrową żywnością w dobrej cenie? - BoxKit - 06-28-2017 06:45 PM

Spróbuję tam zamówić o zobaczymy co to będzie Smile