Poznajmy się
Kurs na taxi w Warszawie – gdzie polecacie robić? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Wszystko o wszystkim (/dzial-wszystko-o-wszystkim)
+--- Wątek: Kurs na taxi w Warszawie – gdzie polecacie robić? (/w-kurs-na-taxi-w-warszawie-%E2%80%93-gdzie-polecacie-robic)Kurs na taxi w Warszawie – gdzie polecacie robić? - Quickmix - 06-22-2017 01:52 PM

Macie jakąś sprawdzoną szkołę z kursami na taksówkarza w warszawie? Zależy mi na czymś sprawdzonym i godnym polecenia. Bardzo proszę o pomoc i jakieś naprawdę dobre polecenia. Tylko takie, które sami sprawdziliście. Oczywiście jeśli jest coś, co koniecznie odradzacie, bo się na tym przejechaliście sami to też chętnie wezmę sobie takie porady do serca.


Kurs na taxi w Warszawie – gdzie polecacie robić? - kaktus - 06-22-2017 02:33 PM

Nie mam nic takiego, co bym odradzał, bo dobrze sprawdziłem kurs, zanim się na niego udałem. Moi znajomi bardzo polecali, więc się skusiłem i tez byłem zadowolony i szczerze mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o dobry kurs taxi Warszawa to koniecznie musisz zajrzeć tutaj: dobrykurstaxi.pl/kurs-taxi-warszawa/. To super miejsce, w którym zrobisz kurs na taksówkarza online. W dodatku bardzo fajny, przejrzysty i łatwy do zrozumienia kurs.


Kurs na taxi w Warszawie – gdzie polecacie robić? - Quickmix - 06-22-2017 03:27 PM

Dziękuję, zaraz sobie sprawdzę dokładniej ich ofertę. Choć widzę już, że fajnie to wygląda. Dzięki za polecenie.


Kurs na taxi w Warszawie – gdzie polecacie robić? - kaktus - 06-22-2017 04:10 PM

Nie ma za co, szkoła naprawdę jest sprawdzona przez wiele osób z mojego otoczenia. W dodatku jest to szkoła, w której kursy przeprowadzają taksówkarze, którzy sami też musieli przecież przez to przejść i dobrze wiedzą czego należy oczekiwać od takiego kursu, co było nie tak z innymi u nich nie ma żadnych problemów. Jest przejrzyście, wszystko łatwo idzie zrozumieć i dowiedzieć się dodatkowo wielu ciekawych rzeczy, które się przydadzą w tej pracy.


Kurs na taxi w Warszawie – gdzie polecacie robić? - Quickmix - 06-22-2017 05:28 PM

No i super, takie kursy prowadzone przez praktyków zawsze są najlepsze. Dzięki wielkie za polecenie w takim razie i za pomoc, do zobaczenia na drodze!


Kurs na taxi w Warszawie – gdzie polecacie robić? - kaktus - 06-22-2017 06:39 PM

Do zobaczenia!