Poznajmy się
Kostka brukowa w Poznaniu – koszt wykonania podjazdu. - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Wszystko o wszystkim (/dzial-wszystko-o-wszystkim)
+--- Wątek: Kostka brukowa w Poznaniu – koszt wykonania podjazdu. (/w-kostka-brukowa-w-poznaniu-%E2%80%93-koszt-wykonania-podjazdu)

Strony: 1 2


Kostka brukowa w Poznaniu – koszt wykonania podjazdu. - Kruz - 06-13-2017 12:25 AM

Jaka będzie orientacyjna cena wykonania podjazdu do garażu o powierzchni około 20m2? Chodzi mi o rynek wielkopolski, konkretnie o Poznań.


Kostka brukowa w Poznaniu – koszt wykonania podjazdu. - Antonio - 06-13-2017 02:30 AM

To zalezy z czego chcesz wykonać ten podjazd, czy chcesz zrobić jakiś system odwadniający, czy chcesz zamontować w podjeździe lampy najazdowe, czy trzeba zrywać stary podjazd zeby wykonac nowy itd. Zmiennych jest bardzo dużo, wiec nikt ci nie poda ceny jak nie bedzie znal zakresu prac do wykonania


Kostka brukowa w Poznaniu – koszt wykonania podjazdu. - Kruz - 06-13-2017 05:00 AM

No to uściślam. W tej chwili podjazd jest wybetonowany i trzeba to skuć. Stary beton jest spękany i nierówny. W to miejsce chciałbym położyć betonową kostkę brukową o regularnych kształtach. Oczywiście chciałbym też zrobić podświetlenie.


Kostka brukowa w Poznaniu – koszt wykonania podjazdu. - Antonio - 06-13-2017 05:41 AM

Myślę, że koszt zrobienia takiego podjazdu razem z materiałami to co najmniej kilka tysięcy złotych, pewnie więcej niż 5tyś.


Kostka brukowa w Poznaniu – koszt wykonania podjazdu. - Kruz - 06-13-2017 06:24 AM

Ok, dzięki za odpowiedź. A może znasz kogoś, kto robi takie podjazdy?


Kostka brukowa w Poznaniu – koszt wykonania podjazdu. - Quickmix - 06-13-2017 08:57 AM

Ta cena 5tyś to chyba tak wzięta z księżyca. Żeby podać cene trzeba wskazac konkretny materiał i zobaczyc miejsce, w którym ma byc wykonany podjazd. Wiesz, kostka brukowa w Poznaniu dostępna jest od ręki, tylko kwestia tego jaki jej rodzaj cie interesuje. Bo masz kostki za kilkanaście złotych i za kilkadziesiąt zlotych za m2. Przy tak dużym podjeździe materiał kosztuje. Musisz doliczyc jeszcze krawężniki i oświetlenie. Poza tym dochodzi koszt usunięcia starej nawierzchni. Tutaj masz linka do strony firmy, która zajmuje się takimi pracami http://www.bin-bruk.pl/uslugi-brukarskie-poznan. Możesz się z nimi skontaktować, na pewno będą mogli powiedzieć coś więcej.


Kostka brukowa w Poznaniu – koszt wykonania podjazdu. - Antonio - 06-13-2017 11:09 AM

Czy jak gdzieś napisałem, że to jest dokładnie taka cena? Kolega prosił o orientacyjną cenę, to według mojej wiedzy taką podałem.


Kostka brukowa w Poznaniu – koszt wykonania podjazdu. - Kruz - 06-13-2017 01:59 PM

Po co się kłócić. Ja tak przypuszczałem, że to może kosztować około 5tyś, więc cena mnie nie szokuje.


Kostka brukowa w Poznaniu – koszt wykonania podjazdu. - Quickmix - 06-13-2017 04:48 PM

Ja mowie tylko, że podanie ceny orientacyjnej bez wskazania wyboru konkretnych materiałów jest niemożliwe. Wracając do tematu firmy, to tutaj jest link do danych kontaktowych, do tej wspomnianej wcześniej firmy http://www.bin-bruk.pl/kontakt. Wystarczy zadzwonić i pogadać, ewentualnie umówić sie na przygotowanie wstępnego kosztorysu prac.


Kostka brukowa w Poznaniu – koszt wykonania podjazdu. - Kruz - 06-13-2017 06:14 PM

Ok. Dziekuję.