Poznajmy się
Sklep z szafami na dokumenty i zabezpieczeniami parkingowymi? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Sklep z szafami na dokumenty i zabezpieczeniami parkingowymi? (/w-sklep-z-szafami-na-dokumenty-i-zabezpieczeniami-parkingowymi)Sklep z szafami na dokumenty i zabezpieczeniami parkingowymi? - Marek_Walczak - 04-12-2017 06:57 AM

Ponoć jest jakiś dobry sklep w którym można zamówić produkty z tematu w bardzo korzystnych cenach. Jakaś nietypowa nazwa, w tym momencie nie mogę sobie przypomnieć. Pomyślałem że może ktoś tu ich kojarzy i mi podlinkuje bo chcę zamówić szafę na dokumenty i blokady postojowe. Będę wdzięczny.


Sklep z szafami na dokumenty i zabezpieczeniami parkingowymi? - pawelcookies - 04-12-2017 08:27 AM

Hm podejrzewam że o ten sklep Ci chodzi https://x47.pl/Szafy-wzmocnione-na-dokumenty. Faktycznie mają bardzo korzystną ofertę szczególnie jak się zamawia na firmę chociaż trzeba powiedzieć że ceny detaliczne też są korzystne. Szafy ognioodporne zdecydowanie opłaca się tam brać bo jedne z lepszych a w tej cenie nigdzie indziej nieosiągalne.


Sklep z szafami na dokumenty i zabezpieczeniami parkingowymi? - starship000 - 04-12-2017 11:22 AM

Dokładnie chciałem właśnie napisać że pewnie o tę firmę chodzi. Też znam i polecam. Jak są wątpliwości zawsze doradzą. Blokady na parking zamawiałem tam jako wspólnota mieszkaniowa, jakość super.


Sklep z szafami na dokumenty i zabezpieczeniami parkingowymi? - ZemstaONA - 04-12-2017 01:46 PM

No właśnie widzę x47.pl/Blokady-parkingowe. Jestem zaskoczona bo rzadko się zdarza parkingowa blokada w niskiej cenie, aż tak niskiej. A marka jest bardzo dobra więc wychodzi na to że swego czasu słono przepłaciłam... Przynajmniej wiem już na przyszłość.


Sklep z szafami na dokumenty i zabezpieczeniami parkingowymi? - prokrastynator - 04-12-2017 03:07 PM

Ludzie właśnie robią często ten błąd że zamawiają coś na szybko a po jakimś czasie okazuje się że jednak coś jest taniej oferowane. Cóż począć.


Sklep z szafami na dokumenty i zabezpieczeniami parkingowymi? - kaktus - 04-12-2017 05:22 PM

W biurze mamy szafy ognioodporne z tego sklepu, świetne jakościowo i niedrogie. Moim zdaniem trafny wybór.