Poznajmy się
Gdzie znajdę psychoterapeutę par w Warszawie, wiecie może? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Życie miłosne (/dzial-zycie-milosne)
+--- Wątek: Gdzie znajdę psychoterapeutę par w Warszawie, wiecie może? (/w-gdzie-znajde-psychoterapeute-par-w-warszawie-wiecie-moze)

Gdzie znajdę psychoterapeutę par w Warszawie, wiecie może? - madonnnna - 03-27-2017 03:52 AM

Z moim narzeczonym mamy problemy ostatnio, tym większe im bliżej daty ślubu. Zależy nam na sobie ale wiadomo – czasami trzeba zwrócić się do kogoś z zewnątrz żeby uzyskać wsparcie. Pomyślałam o terapii, Krzysiek się zgadza... Tylko gdzie się udać?

Gdzie znajdę psychoterapeutę par w Warszawie, wiecie może? - Kruz - 03-27-2017 04:44 AM

Z moich obserwacji wynika że coraz więcej związków o różnym stażu korzysta z takich form wsparcia. To jest dość racjonalne podejście, nie ma sensu się zmagać z kłopotem samemu gdy czasami ktoś może pomóc.

Gdzie znajdę psychoterapeutę par w Warszawie, wiecie może? - Szkarlatyna - 03-27-2017 06:55 AM

Według mnie warto próbować choć sama nie mam żadnej wiedzy w tym temacie. Po prostu jestem szczęśliwą żoną Smile Ale myślę, że jeśli sobie nie radzicie to najlepiej powierzyć komuś innemu ten problem.

Gdzie znajdę psychoterapeutę par w Warszawie, wiecie może? - ZemstaONA - 03-27-2017 09:07 AM

Ludzie nie mają silnej psychiki, łatwo popadają w złe stany emocjonalne. Jeśli w związku też takie dwie osoby się spotkają to nietrudno o problemy. Oczywiście każdy przypadek jest inny, ja niczego nie wyrokuje. Faktycznie niech terapeuta się wypowie.

Gdzie znajdę psychoterapeutę par w Warszawie, wiecie może? - Marek_Walczak - 03-27-2017 10:54 AM

Tutaj radzą sobie z tym świetnie - http://psychiatrzy.pl/psychoterapia-par-malzenstw-warszawa/. Z moją żoną korzystałem, mieliśmy poważne zawirowania w pewnym momencie, zupełnie straciliśmy wspólny język. Ale w instytucie nam pomogli. Naprawdę jak ma pomóc najlepszy psychoterapeuta par Warszawa nie ma lepszego miejsca na takie rzeczy.

Gdzie znajdę psychoterapeutę par w Warszawie, wiecie może? - pawelcookies - 03-27-2017 01:46 PM

Cóż, łatwo nie jest... Każdy związek jest na coś narażony. Kwestia czasu tak naprawdę aż pojawią się problemy z którymi ludzie sami sobie rady nie dadzą.

Gdzie znajdę psychoterapeutę par w Warszawie, wiecie może? - Quickmix - 03-27-2017 04:36 PM

Dobrze że są specjaliści również z takich dziedzin. Jak ludzie nie potrafią się dogadać ale się realnie kochają to nie będą mieli problemów żeby skorzystać z pomocy. Tak przynajmniej sądzę.