Poznajmy się
Dobrej jakości wyposażenie magazynów. - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Dobrej jakości wyposażenie magazynów. (/w-dobrej-jakosci-wyposazenie-magazynow)

Dobrej jakości wyposażenie magazynów. - Szkarlatyna - 03-08-2017 02:46 PM

Szukam jakiejś firmy, która jest w stanie zaoferować dobrej jakości wyposażenie magazynów – wózki platformowe, nadstawki, regały, gabloty narzędziowe. Najlepiej jeśli ofertę można wstępnie przejrzeć w Internecie, by określić czy jest to czego się szuka i czy warto się interesować dalej… z góry dziękuję za odpowiedzi.

Dobrej jakości wyposażenie magazynów. - Marek_Walczak - 03-08-2017 03:36 PM

Działająca koło Poznania firma Estida ma dosyć dobre wyposażenie magazynów. Właśnie między innymi wózki platformowe euro i dopasowane do nich nadstawki. Na swojej stronie internetowej mają zdjęcia produktów i wszystkie ich parametry, sprawdź sobie.Wink

Dobrej jakości wyposażenie magazynów. - pawelcookies - 03-08-2017 05:56 PM

A ja właśnie szukam nadstawek… Takich, które szybko i łatwo się składają. Słyszałem już coś o tej firmie, ale jeszcze nigdy nie poznałem się głębiej.Wink czy ich sprzęty faktycznie usprawniają magazynowanie?

Dobrej jakości wyposażenie magazynów. - Marek_Walczak - 03-08-2017 06:18 PM

moim zdaniem tak, bez nadstawek praca jest o wiele bardziej ryzykowna i szkoda towaru.Wink poza tym dodatkowe osłonki ułatwiają spiętrzanie towaru. A są szybkie i łatwe do złożenia, nikt nie ma z tym u nas żadnego problemu.