Poznajmy się
Co wybrać ekspres ciśnieniowy czy przelewowy? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Wszystko o wszystkim (/dzial-wszystko-o-wszystkim)
+--- Wątek: Co wybrać ekspres ciśnieniowy czy przelewowy? (/w-co-wybrac-ekspres-cisnieniowy-czy-przelewowy)Co wybrać ekspres ciśnieniowy czy przelewowy? - Quickmix - 03-03-2017 11:47 AM

Czesc, chce kupic ekspres do kawy ale nie wiem, co wybrac ekspres do kawy ciśnieniowy czy przelewowy, podpowiedzcie cos proszę?


Co wybrać ekspres ciśnieniowy czy przelewowy? - hania_05 - 03-03-2017 01:41 PM

Wszystko zalezy od tego do czego Ci ten ekspres potrzebny, na domowy uzytek a może prowadzisz kawiarnie czy restauracje?


Co wybrać ekspres ciśnieniowy czy przelewowy? - Quickmix - 03-03-2017 02:35 PM

A to duza róznica? Tak się składa, ze zamierzam otworzyć kawiarnie, gdzie w domowej atmosferze goscie będa mogli napic się wielu rodzajów kawy.


Co wybrać ekspres ciśnieniowy czy przelewowy? - hania_05 - 03-03-2017 02:49 PM

No to ja do kawiarni jednak wybrałabym ekspres ciśnieniowy, jest on troszeczke droższy niż ekspres przelewowy ale umozliwia sporządzanie wielu rodzajów kawy, jak latte capucino czy espresso, no i generalnie kawa z ekspresu ciśnieniowego jest podobno zdrowsza.


Co wybrać ekspres ciśnieniowy czy przelewowy? - Ułan - 03-03-2017 04:39 PM

To prawda, pod wieloma względami ekspres ciśnieniowy jest bardziej funkcjonalny, ale z kolei przy użyciu ekspresu przelewowego można parzyć kilka kaw jednczesnie, co może być bardzo wygodne, w kazdym razie radze Ci wejsc na probox.pl/kategoria-produktu/15/ekspresy-do-kawy i porównać kilka modeli ekspresów do kawy, od różnych producentów Nivona, Stalgast czy Animo, bedzesz mógł spokojnie zapozac sie ze spcyfikacją techniczną poszczególnych modeli.