Poznajmy się
Inwestować w tabletki Orgasm Control czy szukać czegoś innego? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Wszystko o wszystkim (/dzial-wszystko-o-wszystkim)
+--- Wątek: Inwestować w tabletki Orgasm Control czy szukać czegoś innego? (/w-inwestowac-w-tabletki-orgasm-control-czy-szukac-czegos-innego)



Inwestować w tabletki Orgasm Control czy szukać czegoś innego? - Quickmix - 03-01-2017 11:33 AM

Witam, piszę w temacie przedwczesnego wytrysku. Sprawa trudna dla faceta ale jakoś trzeba się z nią zmierzyć. Ostatnio trafiłem na opis tych tabletek i podobno bardzo wyróżniają się działaniem na tle innych jakie można kupić. Ktoś może to potwierdzić? A może znacie coś lepszego?


Inwestować w tabletki Orgasm Control czy szukać czegoś innego? - Ułan - 03-01-2017 01:45 PM

Raczej nic lepszego nie kupisz z dość prostego powodu. Większość środków opóźniających wytrysk działa na bazie chemicznych składników – ich skuteczność jest średnia a ryzyko podrażnień skórnych spore. A tu masz 100% naturalny wyrób.


Inwestować w tabletki Orgasm Control czy szukać czegoś innego? - ZemstaONA - 03-01-2017 03:32 PM

Dokładnie, działanie syntetyków trzeba włożyć między bajki. Już wiele lat temu ludzie znajdowali sposoby i na potencję i na dłuższy seks. Zioła były podstawą.


Inwestować w tabletki Orgasm Control czy szukać czegoś innego? - starship000 - 03-01-2017 05:49 PM

Wedle tego co da się przeczytać na forach i stronach dla facetów czy o seksie, Orgasm Control to w tej chwili raczej ścisła czołówka. Co mi się w tej firmie podoba, to różne postacie środków. Sprej, chusteczki, żel – można wybrać. Same tabletki Orgasm Control też wielu osobom przypasują – popijesz wodą i po sprawie.


Inwestować w tabletki Orgasm Control czy szukać czegoś innego? - LaikowaPani - 03-01-2017 07:31 PM

Panowie są coraz bardziej zainteresowani takimi specyfikami – mnie jako kobietę bardzo to cieszy. Bo to oznacza że jednak się o nas starają i chcą w łóżku wypaść jak najlepiej.


Inwestować w tabletki Orgasm Control czy szukać czegoś innego? - kaktus - 03-01-2017 09:15 PM

Kupuj i się nie zastanawiaj. Nie dostaniesz nic lepszego a już na pewno nie w tej cenie. Opinii masz wiele, zdecydowana większość na plus i to także na zagranicznych stronach.