Poznajmy się
Szukam dobrej firmy zajmującej się spedycja lotniczą - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Wszystko o wszystkim (/dzial-wszystko-o-wszystkim)
+--- Wątek: Szukam dobrej firmy zajmującej się spedycja lotniczą (/w-szukam-dobrej-firmy-zajmujacej-sie-spedycja-lotnicza)Szukam dobrej firmy zajmującej się spedycja lotniczą - Quickmix - 02-27-2017 01:52 AM

Zalezy mi po czesci na czasie. No i chyba najlepiej będzie jak towar poleci samolotem. Szukam dobrej firmy zajmującej się spedycją lotniczą. Pomozecie?


Szukam dobrej firmy zajmującej się spedycja lotniczą - kaktus - 02-27-2017 03:08 AM

Jeśli chodzi o transport to w ogole dobrze jest wybrac tez taka firme, która dobrze ogarnia sprawy celne. Żeby nie było zadnego problemu z dokumentami. Bo wtedy możesz tylko stracic.


Szukam dobrej firmy zajmującej się spedycja lotniczą - prokrastynator - 02-27-2017 04:29 AM

Mój brat ma firme no i on korzysta z tej firmy http://www.tirsped.com.pl/spedycja-lotnicza nie wiem dokladnie jak wyglądają u nich procedury, ale zajmują się spedycją lotniczą, spedycją lądową i morską, więc w sumie multimodalny transport tez wchodzi w grę. A co wazne oni przewoza przesylki na całym świecie wiec na pewno by ci pomogli ogarnąć temat.


Szukam dobrej firmy zajmującej się spedycja lotniczą - pawelcookies - 02-27-2017 06:47 AM

To nie jest tak, ze każdy towar może zostac wyslany samolotem. Bo on musi spełniać wymogi bezpieczeństwa. No ale to dotyczy jedzenia i generalnie tego wszystkiego co się szybko psuje no i zwierzat. Lepiej jednak przy zwierzetach być ostroznym jeśli chodzi o transport.


Szukam dobrej firmy zajmującej się spedycja lotniczą - Quickmix - 02-27-2017 09:13 AM

nie chcę przewozić zwierząt ;P hehe A jedynei materiał do składania zabawek tu na miejscu Tongue


Szukam dobrej firmy zajmującej się spedycja lotniczą - pawelcookies - 02-27-2017 09:31 AM

no każdy tak mowi a potem okazuje się ze krokodylą skóra handluje Tongue


Szukam dobrej firmy zajmującej się spedycja lotniczą - prokrastynator - 02-27-2017 12:24 PM

Po pierwsze jak masz jakiekolwiek wątpliwości co można przewozic a co nie to podręcznik ICAO i studiujesz od a do zet i sprawa ogarnieta Wink Ale przeciez zabawki to nie żaden towar który szybko się psujeTongue no chyba ze razem z dziecmi chcesz go transportowac Tongue hehe


Szukam dobrej firmy zajmującej się spedycja lotniczą - ZemstaONA - 02-27-2017 03:01 PM

teraz jest tak, ze zwierzęta mogą być przewozone samolotem, ale koniecznie trzeba im zapewnic odpowiednie warunki, żeby tez nie były za bardzo zestresowane. Ale to trzeba doczytac do konkretnie.


Szukam dobrej firmy zajmującej się spedycja lotniczą - prokrastynator - 02-27-2017 04:59 PM

Co do Tirsped to masz tak, że oni w ogole zajmuja się roznego rodzaju spedycją – morską i lądową też. No a ze sami świadczą usługi jako agencja celna, więc z wieloma rzeczami mogą ci doradzic jeśli chodzi o dokumenty. Poza tym oni tez zajmuja się transportem ponadgabarytowym ale cenowo dopytaj.