Poznajmy się
Gdzie można kupić tonery? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Wszystko o wszystkim (/dzial-wszystko-o-wszystkim)
+--- Wątek: Gdzie można kupić tonery? (/w-gdzie-mozna-kupic-tonery)

Gdzie można kupić tonery? - Sławka - 02-24-2017 03:29 PM

Cześć wszystkim użytkownikom. Pytanie może głupie, ale szukam dobrego sklepu gdzie można zamówić nieco taniej tonery do drukarki laserowej. Kiedy kupowałam swoją drukarkę wiedziałam, że wkłady będą droższe niż przy drukarce atramentowej, ale nie sądziłam że aż tak. Dlatego właśnie szukam tańszej alternatywy, a mianowicie sklepu, który ma tańsze kartridże.

Gdzie można kupić tonery? - jenifer - 02-24-2017 06:26 PM

Witaj. Ja także poszukuję takiego sklepu. Też mam laserową drukarkę, która bardzo mi odpowiada, bo nie ma porównania z atramentowymi – jakość wydruku jest dużo lepsza. Ale ta cena tonerów zwala z nóg. Jeśli mogę prosić to podczepiam się pod Twój temat.

Gdzie można kupić tonery? - Szkarlatyna - 02-24-2017 08:49 PM

Witam. Skoro szukacie tańszych produktów to znaczy, że jeszcze nie odwiedziliście sklepu Bamapol. To internetowy sklep, gdzie można wyszukać artykuły biurowe w tym także tonery i tusze do drukarek atramentowych. Powinniście sobie dobrze zwiedzić ten sklep, bo często tonery są dużo tańsze niż w innych sklepach.

Gdzie można kupić tonery? - Ułan - 02-24-2017 09:12 PM

Witajcie wszyscy. Tonery są drogie, trzeba to przyznać od razu, ale jak koleżanka zaznaczyła nie wszędzie. Będę bardziej konkretny podam wam dokładniejszy namiar: sklep.bamapol.pl. Pozdrawiam

Gdzie można kupić tonery? - Doradczyni - 02-24-2017 09:31 PM

Hej. Ja także tam kupuję. Ostatnio też wymieniałam tonery. Odeślę bezpośrednio do oferty sklep.bamapol.pl/tonery-do-drukarek-laserowych-c-75_77.html. Moim skromnym zdaniem nie są takie drogie, wiec nie ma co tak przeżywać.