Poznajmy się
Gdzie kupię dobre wózki transportowe do sklepu? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Wszystko o wszystkim (/dzial-wszystko-o-wszystkim)
+--- Wątek: Gdzie kupię dobre wózki transportowe do sklepu? (/w-gdzie-kupie-dobre-wozki-transportowe-do-sklepu)Gdzie kupię dobre wózki transportowe do sklepu? - Marek_Walczak - 01-30-2017 10:39 AM

Otwieram niedługo drugi oddział firmy w innym miescie. Chciałbym dokończyć wyposażenie sklepu. Gdzie kupię dobre wózki transportowe do sklepu?


Gdzie kupię dobre wózki transportowe do sklepu? - pawelcookies - 01-30-2017 12:05 PM

Teraz sklepów z wyposażeniem naprawdę nie brakuje i myślę , że jak poszukasz to na bank coś sobie znajdziesz. Bo wózków transportowych w firmie to trzeba mieć przynajmniej kilka nawet jeśli to jest zwykły wiekszy spożywczak.


Gdzie kupię dobre wózki transportowe do sklepu? - starship000 - 01-30-2017 01:53 PM

wiesz wózki transportowe są często robione tylko i wyłącznie z metalu wiec możesz tez cos poszukac w sklepie metalowym albo od razu w sklepie z wyposażeniem dla sklepu. A jakie chcesz konkretnie wózki transportowe?


Gdzie kupię dobre wózki transportowe do sklepu? - prokrastynator - 01-30-2017 03:52 PM

wybór wózków transportowych jest naprawdę duży, bo jeśli ktoś prowadzi magazyn to dobrze, żeby miał te wózki paletowe paleciaki bo to zawsze ułatwia sprawę Wink


Gdzie kupię dobre wózki transportowe do sklepu? - BoxKit - 01-30-2017 05:07 PM

ja mogę powiedzieć, że wolałem kupić wszystko w jednym większym sklepie i to przez neta, bo szkoda mi było czasu by szukać tego po całym mieście, choć mogłem, bo mieszkam w dość duzym miescie. Ja kupowałem stąd sklepikaria.pl/66-wozki-transportowe i mozesz zobaczyc sam, jakie oni maja wózki transportowe w ofercie. Oni mają też sporo rzeczy z regałów i w ogóle mebli sklepowych.


Gdzie kupię dobre wózki transportowe do sklepu? - madonnnna - 01-30-2017 05:31 PM

No u nas w sklepie to kiedyś dziewczyna nie uważała i na nogę spadło jej wszytsko z wózka, więc koniecznie postaw na to, żeby te wózki były naprawdę solidne, a nie byle jakiej jakości, bo to może być nawet groźne dla kogoś.


Gdzie kupię dobre wózki transportowe do sklepu? - BoxKit - 01-30-2017 07:38 PM

akurat w każdej firmie najpierw powinno stawiać się na BHP a dopiero potem na zysk. A Sklepikaria ma naprawdę fajne i zgrabne wózki. Takie też nie cieżkie, bo wiadomo, ze jak cos się jeszcze dołoży to to zaczyna już sporo ważyć. A przecież nieraz z takich wózków korzysta się godzinami w sklepie czy w ogole magazynie.


Gdzie kupię dobre wózki transportowe do sklepu? - starship000 - 01-30-2017 09:17 PM

Wiadomo, ze wybiera się wózki w zależności od swoich potrzeb. wiadomo, ze jak materiał rozdrobniony będzie to nikt nie będzie kupował wózków półkowych tylko osiatkowe, bo to mija zwyczajnie z celem. Wiec tez przemysl sprawe tych wózkow zanim kupisz.