Poznajmy się
Terapia małżeńska w Warszawie - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Życie miłosne (/dzial-zycie-milosne)
+--- Wątek: Terapia małżeńska w Warszawie (/w-terapia-malzenska-w-warszawie)

Terapia małżeńska w Warszawie - Marek_Walczak - 01-19-2017 09:09 AM

Witam, czy ktos poleciłby mi dobrego psychologa w Warszawie?? Chodzi mi o terapię małżeńską w celu ratowania rozpadającego się związku. Z góry dziekuje za odpowiedzi! Pozdrawiam

Terapia małżeńska w Warszawie - Szkarlatyna - 01-19-2017 11:29 AM

A może nie warto? ;D ja tez przez dlugi czas chcialam naprawic swoj zwiazek, okropnie mi zalezalo, bylismy na kilku spotkaniach u psychoterapeuty, ale niestety... mialo sie rozpasc to sie rozpadlo. Widocznie tak mialo byc

Terapia małżeńska w Warszawie - Marek_Walczak - 01-19-2017 12:33 PM

Ja jednak jestem jeszcze na takim etapie, ze mi zalezy Wink

Terapia małżeńska w Warszawie - pawelcookies - 01-19-2017 02:17 PM

Polecam pania psycholog w Warszawie - magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/terapia-dla-par. Zajmuje sie ona miedzy innymi prowadzeniem terapii dla par. Wysługa i nakieruje tak, aby czlowiek sam wyciagnal wlasciwe wnioski. Trzymam kciuki i powodzenia!!!

Terapia małżeńska w Warszawie - ZemstaONA - 01-19-2017 04:55 PM

W moim przypadku terapia małżeńska poskutkowała, jestesmy z mezem juz 3 lata po terapii i jest wspaniale Wink W tym momencie nie wyobrazam sobie zycia bez mojego meza i nie wiem, co by bylo gdybysmy sie wtedy rozstali.

Terapia małżeńska w Warszawie - starship000 - 01-19-2017 07:53 PM

pani psychoolog, o ktorej mowa wyzej rzeczywiscie wyglada na profesjonalistke. Wlasnie szukam specjalisty dla zony, ktora cierpi na depresje

Terapia małżeńska w Warszawie - ZemstaONA - 01-19-2017 10:42 PM

W ofercie, w zakladce magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/leczenie-depresji jest informacja o tym, ze pani psycholog zajmuje sie rowniez chorymi na depresje. Spróbuj! Pozdrawiam i zycze zdrowia dla zony!