Poznajmy się
Szukam projektów domów tanio i ekologicznie - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Wszystko o wszystkim (/dzial-wszystko-o-wszystkim)
+--- Wątek: Szukam projektów domów tanio i ekologicznie (/w-szukam-projektow-domow-tanio-i-ekologicznie)

Szukam projektów domów tanio i ekologicznie - Marek_Walczak - 01-04-2017 11:47 AM

Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć projekty domów tanich w utrzymaniu i energooszczędnych, chodzi mi o gotowe projekty z możliwością wprowadzenia ewentualnych zmian. Ale chciałbym by wykorzystano przynajmniej w części nowoczesne rozwiązania. Dom miałby mieć ok 170 m2 stąd zależy mi na oszczędności.

Szukam projektów domów tanio i ekologicznie - pawelcookies - 01-04-2017 12:35 PM

Jesli chciałbyś mieć gotowy projekt domu z wykorzystaniem rozwiązań energooszczędnych to polecam firmę, w której sam szukałem projektu a mianowicie InvestCenter gdzie znajdziesz gotowe w pełni wyposażone we wszystko czego potrzeba plany właśnie z tym co mówisz czyli możliwością ingerencji i wprowadzenia kilku własnych zmian. A projektów jest całe mnóstwo.

Szukam projektów domów tanio i ekologicznie - madonnnna - 01-04-2017 01:22 PM

Fakt, spory dom się szykuje więc się nie dziwię, że projektowanie energooszczędnego domu cię zainteresowało. Najlepiej, jeśli w projekcie pojawią się panele słoneczne i dobrze ulokowany grzejnik dla domu, który będzie w stanie ogrzać całe pomieszczenie. Myślałeś może o poddaszu? To też dobra opcja, zresztą popatrz tylko http://invest-center.eu/budynki-mieszkalne/projekty-domow-z-poddaszem/. Można fajnie je zaadaptować na pokój dla dziecka np.

Szukam projektów domów tanio i ekologicznie - starship000 - 01-04-2017 03:03 PM

Jeśli chodzi o gotowy projekt domu to bez obaw, znajdziesz coś na stronach oferujących kupno i fachową poradę w kwestii projektów. Dziś energooszczędne domy są w cenie, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie, nawet jeśli ma być dość duży.

Szukam projektów domów tanio i ekologicznie - LaikowaPani - 01-04-2017 05:57 PM

Warto, też polecam, znacznie łatwiej coś znaleźć.