Poznajmy się
Dokumentacje podatkowe – program internetowy - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Komputery (/dzial-komputery)
+--- Wątek: Dokumentacje podatkowe – program internetowy (/w-dokumentacje-podatkowe-%E2%80%93-program-internetowy)

Dokumentacje podatkowe – program internetowy - Doradczyni - 01-03-2017 02:43 PM

Witam serdecznie. Przyszedł czas na stworzenie dokumentacji cen transferowych, a ja tak naprawdę nie mam o tym zielonego pojęcia. Słyszałam o rewelacyjnym programie dostępnych w Internecie stworzonym przez Grupę SWGK. Chciałabym się dowiedzieć o nim coś więcej od osób, które miały okazję już korzystać.

Dokumentacje podatkowe – program internetowy - Kruz - 01-03-2017 04:01 PM

Witaj, otóż program jest dostępny w Internecie i każdy może z łatwością z niego korzystać. Działa to w ten sposób, że wykupuje się roczny abonament, którego cena nie jest wygórowana, a następnie po aktywacji otrzymuje się pakiety dokumentów podatkowych. W zależności od tego czy jest to firma dostaje się 6 wersji, jeżeli biuro rachunkowe 15. Oczywiście jeżeli jest to dla Ciebie za mało możesz w każdej chwili dokupić potrzebne dokumenty.

Dokumentacje podatkowe – program internetowy - I_Love_This_Game - 01-03-2017 04:40 PM

Cześć, też nie miałam pojęcia o tworzeniu takich dokumentów. Gdy znalazłam program Dokumentacje Podatkowe wszystko się zmieniło. W przejrzysty i dziecinnie prosty sposób pokazują Ci praktycznie krok po kroku co należy wypełniać. Udostępniają Ci gotowe wzory, który bardzo ułatwiają sprawę, jeżeli potrzebujesz możesz je także modyfikować.

Dokumentacje podatkowe – program internetowy - LaikowaPani - 01-03-2017 05:19 PM

Witaj, bardzo polecam Ci skorzystać z tego programu, ponieważ z łatwością przygotujesz takie dokumenty sama. Wszystko znajduje się w jednym miejscu, dzięki czemu możesz powracać do tych dokumentów i nimi zarządzać. Co więcej, pojawiają się praktyczne wskazówki i podpowiedzi, które nakierowują jak, co zrobić. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej polecam wejść na: https://dokumentacjepodatkowe.pl/, gdzie udostępniony jest ten program oraz szczegółowo opisany.

Dokumentacje podatkowe – program internetowy - Doradczyni - 01-03-2017 05:49 PM

Dziękuje Wam wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi. Chciałabym się jeszcze zapytać o kwestie bezpieczeństwa. Czy nasze dane są tam bezpiecznie przechowywane i nie muszę się martwić, że trafią w niepowołane ręce?

Dokumentacje podatkowe – program internetowy - Antonio - 01-03-2017 07:41 PM

Witam wszystkich, co do bezpieczeństwa danych nie masz się o co martwić. Program posiada certyfikat RapidSSL, który szyfruje przesyłane dane. Co więcej w aplikacji nie ma możliwości podglądu danych klienta bez jego zgody.