Poznajmy się
Czy warto angażować do przeprowadzki specjalistyczną firmę? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Czy warto angażować do przeprowadzki specjalistyczną firmę? (/w-czy-warto-angazowac-do-przeprowadzki-specjalistyczna-firme)Czy warto angażować do przeprowadzki specjalistyczną firmę? - Doradczyni - 12-06-2016 12:57 PM

Witajcie! Wraz z rodziną planujemy na wiosnę przeprowadzkę i już teraz martwię się o to, jak się ze wszystkim zabierzemy. Mój mąż jest zdania, żeby część rzeczy wyrzucić, bo są stare i niemodne, ale ja nie mam co do tego przekonania. W nowym domu na pewno nie zabraknie dla nich miejsca, no i myślę, że się przydadzą, zwłaszcza na poczatku, gdy nie będziemy mogli sobie od razu pozwolić na nowe meble, chyba że weźmiemy kredyt. Chciałabym wynająć firme przeprowadzkową, która pomogłaby nam wszystko przewieźć, ale mąż uważa, że to za duży wydatek. A Wy uważacie że warto zaangażować do przeprowadzki specjalistyczną firmę?


Czy warto angażować do przeprowadzki specjalistyczną firmę? - LaikowaPani - 12-06-2016 02:54 PM

Hmmm… Ja nie jestem co do tego przekonana. Jeśli Twój mąż woli nowe meble, to możecie je kupić na raty 0 procent czy coś w tym rodzaju, a stare graty wyrzucić.


Czy warto angażować do przeprowadzki specjalistyczną firmę? - ZemstaONA - 12-06-2016 03:21 PM

A ja bym obstawała przy swoim i nie wyrzucała. Skoro uważasz, że się przydadzą i w dodatku macie miejsce, żeby je ustawic, to dlaczego od razu mają iść na śmietnik? A wynajęcie dobrej firmy transportowej wcale dużo nie kosztuje. Przykładem jest ta firma, która prezentuje swoje usługi w necie pod adresem http://wikiprzeprowadzki.pl/. Oferuje ona usługi transportowe, których cena w Warszawie zaczyna się już od 90 złotych za usługe. Firma działa również w innych miejscach w Polsce.


Czy warto angażować do przeprowadzki specjalistyczną firmę? - Doradczyni - 12-06-2016 03:48 PM

Zainteresowała mnie Twoja propozycja. Ciekawa jestem, ile kosztowałaby w tej firmie nasza przeprowadzka, bo jak już wspomniałam mamy sporo rzeczy do przewiezienia, a odległość od starego miejsca zamieszkania do nowego wynosi jakieś 40 km.


Czy warto angażować do przeprowadzki specjalistyczną firmę? - ZemstaONA - 12-06-2016 06:48 PM

Polecam Ci skontaktowac się z przedstawicielami tej firmy telefonicznie, a oni przygotują dla Ciebie wstępną wycenę.