Poznajmy się
Profesjonalna firma organizująca pokazy sztucznych ogni - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Profesjonalna firma organizująca pokazy sztucznych ogni (/w-profesjonalna-firma-organizujaca-pokazy-sztucznych-ogni)Profesjonalna firma organizująca pokazy sztucznych ogni - LaikowaPani - 11-29-2016 09:52 AM

Czy ktoś zna i mógłby podać namiary na profesjonalną firmę organizującą pokazy sztucznych ogni? Jakiej ceny mogę się spodziewać? Pozdrawiam i z góry dziękuję serdecznie za pomoc i namiary.


Profesjonalna firma organizująca pokazy sztucznych ogni - BoxKit - 11-29-2016 12:00 PM

Wszystko zależy od długości pokazu i co byś na nim chciała zobaczyć. Można wiedzieć z jakiej okazji ma odbyć się pokaz?


Profesjonalna firma organizująca pokazy sztucznych ogni - LaikowaPani - 11-29-2016 02:12 PM

Jestem świadkową mojej bardzo dobrej przyjaciółki i chciałam zorganizować dla niej niedługi pokaz. Cena oczywiście jest ważna ale przede wszystkim liczy się efekt, chciałabym żeby wrażenie było niezapomniane.


Profesjonalna firma organizująca pokazy sztucznych ogni - ZemstaONA - 11-29-2016 03:17 PM

Również miałam na mojej imprezie fajerwerki wesele to po prostu idealna okazja żeby zorganizować taką atrakcję, bo każda panna młoda poczuje się wtedy jak księżniczka z bajki Smile. Swoją drogą zazdroszczę świadkowej, moja nie była aż tak kreatywna. Wiesz że musisz dodatkowo dogadać to z kimś kto czuwa nad cała ceremonią żeby ładnie wpleść to w pozostałe wydarzenia i nie zrobić zamieszania..


Profesjonalna firma organizująca pokazy sztucznych ogni - BoxKit - 11-29-2016 06:02 PM

Jeśli szukasz atrakcji na wesele to zdecydowanie polecam firmę PiroArt. Od wielu lat zajmują się sprzedażą sztucznych ogni i organizacją pokazów na imprezach. Zawsze na sylwestra zamawiam u nich petardy Poznań nie ma lepszych profesjonalistów w tej dziedzinie, byłem dwa razy na weselach gdzie moglempodziwiac ich prace i bardzo mi siepodobalo. Kazdywystep jest indywidualny i niepowtarzalny a jakie pieknewyszlyzdjecia Smile... świetna sprawa.


Profesjonalna firma organizująca pokazy sztucznych ogni - LaikowaPani - 11-29-2016 08:11 PM

Wielkie dzieki za pomoc Smile. Jestem już po rozmowie z tą firmą i z grubsza wszystko ustaliłam. Pozytywnie zaskoczyła mnie cena bo myślałam że atrakcje tego typu kosztują o wiele więcej. Mam też szczęscie do orkiestry która zasadniczo zajmuje się organizacją wydarzeń, bo pomogli mi wybrać najlepszy moment na pokaz, mają go jakoś ładnie zapowiedzieć. Aż się nie mogę doczekać Big Grin


Profesjonalna firma organizująca pokazy sztucznych ogni - ZemstaONA - 11-29-2016 09:33 PM

Nie dziwie Ci sie. Panna młoda bedzie nieźle zaskoczona Smile, tylko pamiętaj żeby się nie wydać. Taka niespodzianke robi sie raz w życiu, wiec pełna kosnpiracja jak za okupacji.