Poznajmy się
Czy można całkowicie wyleczyć bezdech? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Czy można całkowicie wyleczyć bezdech? (/w-czy-mozna-calkowicie-wyleczyc-bezdech)Czy można całkowicie wyleczyć bezdech? - BoxKit - 11-28-2016 11:58 AM

Heja, dokucza może tutaj komus bezdech? Ja już od dłuższego czasu się z tym zmagam, ale jeszcze nie byłem u lekarza. Zastanawia mnie czy w ogóle będę z tego się mógł wyleczyć. Jak uważacie?


Czy można całkowicie wyleczyć bezdech? - prokrastynator - 11-28-2016 12:39 PM

Wątpliwa sprawa. Najpierw uderz do lekarza bo on najlepiej będzie znał na to pytanie odpowiedź. Mnie się wydaje ze jest to choroba przewlekla i raczej marne szanse na jej wyleczenie, ale być może nie mam racji.


Czy można całkowicie wyleczyć bezdech? - madonnnna - 11-28-2016 02:44 PM

Rzeczywiscie bezdech senny mozesz zaleczyc ale nie wyleczyc. Najczesciej stosuje się w terapii aparat CPAP i pewnie tez takie zalecenie dostaniesz od lekarza. Czasami bezdech lecza operacyjnie, ale to zalezy od przypadku.


Czy można całkowicie wyleczyć bezdech? - starship000 - 11-28-2016 05:16 PM

Jak masz problemy z nadwagą to w pierwszej kolejnosci powinienes zrzucic parek kilogramów. Bo bezdech to choroba osób otyłych głównie. Wcześniej krążyło takie przekonanie, że to choroba dotykająca tylko mężczyzn w starszym wieku. Chorują jednak tez kobiety i młodzi faceci.


Czy można całkowicie wyleczyć bezdech? - Szkarlatyna - 11-28-2016 06:58 PM

Zgadzam się z kolegą wyżej. Moja mama choruje na bezdech od ponad dwudziestu lat i jak do tej pory choroba całkowicie nie ustąpiła. Cały czas używa aparatu i jest pod kontrolą lekarza. Niestety taka rzeczywistość.


Czy można całkowicie wyleczyć bezdech? - LaikowaPani - 11-28-2016 09:32 PM

Mój tata też ma bezdech. Naszczęście aparat pomaga w normalnym funkcjonowaniu, jest nowoczesny i nie ma problemów z jego użytkowaniem. Tata bardzo dobrze się czuje i przesypia noce bez rzadnych problemów.