Poznajmy się
Jakie ozdoby do sypialni? - Wersja do druku

+- Poznajmy się (http://www.lemonfestival.pl)
+-- Dział: Ogólnikowa :) (/dzial-ogolnikowa)
+--- Dział: Życie miłosne (/dzial-zycie-milosne)
+--- Wątek: Jakie ozdoby do sypialni? (/w-jakie-ozdoby-do-sypialni)



Jakie ozdoby do sypialni? - madonnnna - 11-09-2016 02:35 AM

Możecie polecić jakieś ciekawe przedmioty, którymi ozdabiacie swoje sypialnie? Chodzi mi o coś w stylu designerskiej narzuty na łóżko czy dekoracyjnej poduszki.


Jakie ozdoby do sypialni? - Szkarlatyna - 11-09-2016 05:25 AM

Sama wymieniłaś najpopularniejsze dodatki. Jeśli miałabym mówić o dekoracyjnych poduszkach to pierwsze co przychodzi mi na mysl to poduszka ze szczypankami. Nie wiem, czy coś takiego wcześniej widziałaś, ale to wygląda tak jakby cała poduszka była obszyta kokardkami lub takimi małymi materialowymi zakładkami. Fanstaystyczna ozdoba, jeśli ktoś lubi przedmioty o nietypowej fakturze. Jeśli wolisz gładkie poduszki to najlepiej sprawdzą się te, które wykonano z tkaniny z dodatkiem lnu. Takie poduszki też są wyjatkowo dekoracyjne, przynajmniej dla mnie Smile


Jakie ozdoby do sypialni? - Antonio - 11-09-2016 06:49 AM

Najlepszym dodatkiem w sypialni są gadżety erotyczne i ewentualnie seksowna bielizna, reszta to głupoty


Jakie ozdoby do sypialni? - Szkarlatyna - 11-09-2016 09:29 AM

No i mamy meski punkt widzeniaSmile Wracając jednak do kwestii poduszek, tutaj masz link do faj-nych materiałow na poszewki blackcatdesign.com.pl/c/1588/tkaniny-w-kwiaty.html. Niektóre z tych tkanin z powodzeniem sprawdza sie tez w roli materiałów na narzuty. Kwestia tylko tego, czy lubisz takie kwieciste wzory.


Jakie ozdoby do sypialni? - madonnnna - 11-09-2016 12:06 PM

Lubię, niektóre z tych tkani rzeczywiście przyciągają oko, ale fajniejszy pomysł podrzuciłaś z tymi poduszkami o tej nietypowej fakturze. Poszukałam w necie i rzeczywiście bardzo fajnie to wygląda. Chyba skuszę się własnie na coś takiego.


Jakie ozdoby do sypialni? - ZemstaONA - 11-09-2016 02:46 PM

Ja właśnie szukam jakiegoś ciekawego materiału obiciowego na pufy i te kwieciste wzory bardzo mi się spodobały. Jak myślicie takie materiały nadają się na obicia puf? Nie chcę ich obijać jakimiś strasznie grubymi tkaninami, a to co jest w tym sklepie blackcatdesign.com.pl bardzo mi się spodobało.


Jakie ozdoby do sypialni? - Szkarlatyna - 11-09-2016 05:30 PM

Wszystkie materialy na obicia się na pewno nie nadają. Taki materiał musi być odpowiednio gruby i wytrzymały. W tym sklepie na pewno znajdziesz cos w kwiaty o odpowiedniej grubosci i wytrzy-małości.


Jakie ozdoby do sypialni? - LaikowaPani - 11-09-2016 08:08 PM

czemu skupilyscie sie tylko na dodatkach tekstylnych? moim zdaniem klimat sypialni bardziej two-rzony jest przez oswietlenie i ja skupilabym sie bardziej wlasnie na takich dodatkach jak kinkiety czy lapki nocne