Poznajmy się

Pełna wersja: Dlaczego Adidasy w sklepie internetowym są tańsze niż w galerii?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego ten sam model Adidasów w sklepie internetowym kosztuje mniej niż w oficjalnym sklepie tej marki, w znanej galerii handlowej? Przepłaciłam kilkadziesiąt złotych i nie chcą przyjąć zwrotu!
Nie zawsze jest taniej, ale często tak bywa. Po prostu sklepy internetowe mają mniejsze koszty utrzymania i mogą miec mniejszą marze, przez co finalna cena produkty jest nizsza.
No dobra, ale jak to możliwe że oficjalny sklep ma wyższą cenę niż sklep, który sprzedaje produkty różnych marek?
po prostu miałaś pecha. W galeriach trzba polowac na cenowe okazje, a w pozostałych przypadkach kupować w necie. Jak chcesz kupić adidasy w sklepie stacjonarnym to idź z telefonem i na bieżąco porównuj ceny z neta, dzięki temu nie dasz się naciągnąć. Tylko pamiętaj zeby do ceny z neta doliczyc koszt wysylki, ktory zwykle wynosi 10-15zł. Ja mam swoje ulubione sklepy internetowe, gdzie nigdy nie robią problemów z ewentualnym zwrotem i gdzie za przesyłkę nie płace, jak zamwiam za więcej niż 200zł i teraz juz tylko tak kupuje ciuchy i buty. Jest znacznie taniej.
bo tak juz jest i swiata nie zmienisz. Wez sobie na przyklad ten model buow Nike https://ctxsport.com/produkt/buty-mercur...ex-iii-ic/ i porownaj cene z tego sklepu z oficjalna cena w sklepie Nike. Jak nie bedzie promocji, to w oficjalnym sklepie zaplacisz wiecej. Niestety tak to juz jest, ze oczy trzeba miec do okola glowy, a jak nie to bedziesz przeplacac.
Dla mnie to jest zupełnie nielogiczne i jakoś nie mogę tego zrozumieć, ale teraz faktycznie będę wszystko sprawdzała.
Przekierowanie