Poznajmy się

Pełna wersja: Jaka firma ma usługę przeprowadzki w Poznaniu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wkurzona jestem, bo kolejny raz muszę zmieniać mieszkanie. Właśnie dowiedziałam się, ze mieszkanie, które wynajmuję idzie do sprzedania i mam miesiąc na znalezienie czegoś nowego, albo kupno tego. Kupować nie chcę, bo jeszcze nie wiem, gdzie zakotwiczę. Polecicie jakąś firmę przeprowadzkową?
Ja też tak się przenoszę, nawet miasto raz zmieniałam. To spore wyzwanie, żeby niczego nie zniszczyć czy potłuc to naprawdę trzeba umieć to wszystko zabezpieczyć.
Po tylu przeprowadzkach jeszcze macie dylemat? Już można było przywyknąć. Ja tam nie przywiązuję się do rzeczy, mam ich niewiele i wszystko mogę zmieścić w jeden samochód, no może dwa.
Faceci to minimaliści. Ja tam zawsze coś z miasta przyniosę, jak już idę na zakupy.
Naprawdę nikt mi nie pomoże? Błagam bo ręce mi opadają i na dobrą sprawę ie wiem od czego zacząć. Dziś idę oglądać nowe mieszkanie i jak będzie OK., to w przyszłym tygodnu bym się przeprowadzała.
Myślę, że ja mogę ci pomóc, bo o ile się nie mylę transport i przeprowadzki w Poznaniu oferuje firma ze strony: http://fachowe-przeprowadzki.pl/. To ludzie, którzy oferują zarówno przygotowanie dobytku do drogi i jego przewóz w miejsce docelowe, jak i pomoc przy rozpakowaniu, a nawet sprzątanie na starym miejscu. Każda cenniejsza rzecz jest dokładnie zabezpieczona i ubezpieczona, gdyż firma ubezpiecza całą swoją usługę łącznie z wyładunkiem i ustawieniem sprzętów w nowym lokum. Jeśli masz jakiś stary sprzęt, którego nie chcesz w nowym miejscu, to firma też się tym zajmie.
Nie, nie mam nic do wyrzucenia, no może trochę makulatury. Ale to się tego pozbędę jak będę sprzątać przed oddaniem kluczy.
Nie zawracaj sobie tym głowy, dość będziesz miała roboty na nowym mieszkaniu. Firma posprząta za ciebie. A jak masz jakieś sprzęty elektryczne, to ci je podłączą
Brzmi fajnie, ale to pewnie spora kasa, więc posprząta sama, ale chętnie skorzystam z podłączenia pralki na nowym miejscu. To jest dla mnie czarna magia.
Przekierowanie