Poznajmy się

Pełna wersja: Gdzie zamówię białe łóżko do sypialni?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kto podpowie gdzie szukać wytrzymałych i niedrogich łóżek do sypialni w kolorze białym? Tylko proszę o niepolecanie sieciówek bo to co mają nie nazwałabym łóżkami. Jetem właśnie po awarii drugiego które się zapadło. Żeby nie było nie wynika to z naszej wagi bo jesteśmy szczupli. Proszę o odpowiedzi na temat i pozdrawiam.
Dla siebie zamawiałem z https://urzadzaj24.pl/52-bia%C5%82e-%C5%...3%C5%BCka- i polecam bo za mocne łóżko białe zapłaciłem tyle samo co wydałbym w sieciówce a jakość bez porównania lepsza. Oprócz ładnego wyglądu czujesz że jest to solidna robota, nic nie skrzypi, nie buja się itd. Sypialnie całą robisz na biało czy tylko łóżko?
Całą na białe, tzn wszystkie meble a ściany w kolorze morze północne czyli taki zimny lekko niebieskawy Smile. Pozostałe meble też warto tam zamawiać? Pytam bo potrzebuje jeszcze czegoś ala biblioteczka. Pozdrawiam.
Pewnie, meble w salonie również mam z tego sklepu jestem zadowolony. Fajna biała biblioteczka jest tu: https://urzadzaj24.pl/42-biblioteczki-drewniane. Ponadto uważam że lepiej zamawiać wszystko w jednym sklepie bo masz pewność że przyjdzie w takim samym kolorze. Wracając do biblioteczki to też myślałem żeby u mnie wstawić bo mam biurko z komputerem w sypialni ale niestety nie starczyło miejsca Smile. Półka na książki wylądowała w salonie Smile
Hej! Sporo dobrego słyszałam o tym sklepie ale jak chciałam znaleźć szafkę pod telewizor do salonu, najlepiej białą to nic nie rzuciło mi się w oczy. Więc nie wiem jak to jest z tym szerokim asortymentem skoro tak podstawowego mebla nie ma.
Siemka białe szafki RTV masz tu - https://urzadzaj24.pl/46-szafki-rtv-bia%C5%82e-, chyba że chodzi o coś innego to opisz dokładniej. Co jak co ale tu mają olbrzymi wybór. 3 dni przeglądałam meble do salonu i sypialni po czym musiała mnie wesprzeć koleżanka bo podobało mi się zdecydowanie za dużo Tongue.
Ano są, dzięki za pomoc. Dobrze że jeszcze niczego nie kupiłam bo mają lepsze ceny niż we wszystkich sklepach jakie odwiedziłam.
Nie ma za co, trzeba sobie pomagać, ceny są dobre to fakt ale dla mnie liczy się jakość a w tym przypadku nie mozna narzekać.
Przekierowanie