Poznajmy się

Pełna wersja: Czy używaliście kiedyś masy plastycznej do tortów?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej. Chciałabym się dowiedzieć, czy używaliście kiedyś masy plastycznej do tortów. Jeśli tak, to czy sami ją robiliście czy może kupiliście w jakimś sklepie?
Ja zazwyczaj sama przygotowuję masy plastyczne do tortów. Korzystam wtedy ze sprawdzonego przepisu, który jest dostępny na stronie internetowej https://www.sweetpaste.pl/jak-zrobic-pla...l,3,6.html. Czasami też kupuję gotową masę plastyczną online.
Ja ogólnie bardzo rzadko przygotowuję torty. Moim pierwszym efektownym tortem był tort na czwarte urodziny mojej pociechy. Przygotowałam wtedy pyszną masę do tortu dla dzieci, którą zrobiłam według przepisu znalezionego w Internecie. Mam jeszcze w zakładkach zapisany do niego link https://www.sweetpaste.pl/jak-przygotowa...a,3,5.html. Tamten tort zyskał duże uznanie wśród dzieci i dorosłych, ale uznałam, ze samodzielne przygotowywanie masy cukrowej jest zbyt pracochłonne i od tamtej pory korzystam z gotowych mas cukrowych.
Aha, a w którym konkretnie sklepie nabywacie gotowe masy cukrowe do tortów? Czy te masy są równie smaczne jak te przygotowywane własnoręcznie?
Ja kupuję masy cukrowe w sklepie internetowym sweetpaste.pl. Są to smaczne oraz opracowywane według sprawdzonych receptur wyroby. Nadają się one nie tylko do obkładania tortów na górze i po bokach, ale również do wykonywania płaskich elemntów i ozdób oraz do tworzenia niewielkich figurek.
Ja również robię zamówienia na gotowe masy cukrowe w tym sklepie online. Jestem bardzo zadowolona z ich jakości. Uważam, że są równie smaczne jak te, które przygotowuję samodzielnie.
Przekierowanie