Poznajmy się

Pełna wersja: Prawnik z Zielonej Góry do zrobienia regulaminu strony internetowej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem dokładnie z jakiej dziedziny musi być to specjalista, ale chodzi o stronę z konkursami. Wiem że jeżeli chodzi o gry losowe to jest to niezły mętlik i szukam kogoś kto zrobi to tak żeby wszystko było zgodnie z prawem. Macie kogoś takiego?
Jeżeli dobrze rozumiem to nie będzie to taka strona jak już jest kilka że po prostu znajdziesz tam odnośniki do konkursów tylko ty będziesz ich organizatorem?
Dokładnie tak jak mówisz. Mam swoją firmę i chcę pod to podpiąć dodatkowo taką stronę. Mam możliwości promowania produktów poprzez konkursy z nagrodami i mam na to fajny pomysł. Nie wiem tylko jak to wygląda od strony prawnej.
Z tego co się kiedyś orientowałem to przy grach losowych płaci się strasznie duże podatki. Nie wiem jak jest teraz ale najlepiej umów się na wizytę żeby to obgadać zanim zaczniesz robić jakiekolwiek kroki w tę stronę.
Znajomy kiedyś prowadził sklep z ubraniami i jak robił konkurs w swoim mieście to nie było problemu. Schody zaczęły się jak jego strona miała zasięg na cały kraj. Wtedy pamiętam ze miał dużo problemów po zorganizowaniu takiego czegoś. Postaram się dowiedzieć o co chodziło.
Wysłałam ci namiary na dobrego prawnika z tych okolic. To młody chłopak ale ma bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o prawo gospodarcze więc myślę że może uda mu się ci pomóc bo sprawa wydaje się być skomplikowana Smile
Z tego co wiem to jest różnica między konkursem z nagrodami a loterią. Jeżeli twoja strona będzie promować jakiś nowy produkt i dlatego będzie ta cała akcja to nie ma problemu. Gorzej może być jeżeli będą to regularne i zaplanowane działania.
Na stronie http://adwokatpolanski.zgora.pl/ znajdziesz informację na temat prawa gospodarczego. Jest to prawnik z Zielonej Góry. Z tym tematem trzeba iść do fachowca żeby nie narobić sobie problemów.
Tak też zrobię. Dzięki wielkie za odpowiedzi i pomoc Smile
Przekierowanie