Poznajmy się

Pełna wersja: Gdzie mogę zamówić przegląd systemów przeciwpożarowych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Doczytałem się ostatnio, że przynajmniej raz w roku powinno się wykonywać przeglądy systemów przeciwpożarowych. Na szczęście nie minął jeszcze ten okres i teraz szukam jakichś specjalistów, którzy wykonują tego typu przeglądy techniczne. Kojrzaycie może? Zależy mi na czasie, więc proszę o szybkie i konkretne odpowiedzi.
A czego to dotyczy? Domu jednorodzinnego? Bloku? Innego budynku użytkowego?
Biurowca… takiego dosyć sporego.
To się szybko budzisz, a później innych poganiasz Wink. Generalnie, choć prawo niby tego nie wymaga, to lepiej takie przeglądy robić częściej niż raz w roku.. Raz, że ze względu na bezpieczeństwo osób przebywajacych w danym budynku, czy nieruchomości, dwa, ze ze względów finansowych. Chyba wiesz, jak drogie sa takie systemy?
Na pewno koszta są duże… A mogę prosić więcej konkretów?
No skoro już pytasz Wink Zainteresuj się bliżej firmą APELP. Oni zajmują się przeglądami i serwisem systemów przeciwpożarowych zewnętrznych, jak i wewnętrznych, przy czym zawsze robią to bardzo rzetelnie.
Na to liczę. A mogę dostać jakiś link, żebym mógł się z nimi skontaktować?
Zgadzam się z kolegą wyżej i więcej! I jasne, łap stronę do nich: http://apelp.pl/oferta/inzynieria-przeciwpozarowa/. Na niej masz opisaną ofertę dotyczącą przeprowadzanych przez nich przeglądów systemów przeciwpożarowych. Mają dosyć atrakcyjne stawki, a też dotrą do nawet najmniejszej usterki, a wiadomo… lepiej im zapobiegać, czy też wykrywać, jak są małe, niż później tracić mnóstwo pieniędzy, albo być odpowiedzialnym za czyjąś śmierć.
Nie da się ukryć, że oferta serwisowania systemów ppoż przez tę firmę należy do najlepszych. Nie dość, że wykonują ją w rozsądnych cenach, to jeszcze dodatkowo ci doradzą, jak usprawnić działanie całego systemu. Wejdź sobie najlepiej pod adres http://apelp.pl/, tam poczytasz więcej o ich działalności i ofercie. Trzym się!
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, doceniam bardzo waszą pomoc. Pozdrawiam!
Stron: 1 2
Przekierowanie