Poznajmy się

Pełna wersja: Szukam ładnych męskich czapek futrzanych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Tak jak mozna przeczytac w temacie szukam ładnych męskich czapek futrzanych. Oczywiście w grę wchodzą tylko prawdziwe lisie albo z jenota. Proszę o odpowiedzi i dziękuję Smile
Siemka, fajne czapki futrzane męskie można znaleźć tu: https://fox-fashion.pl/16-czapki-futrzane. Są bardzo wygodne, nie gryzą i nie drapią. Idealne nie tylko na zimę bo pod futrem głowa się nie poci. Ze swojej jestem bardzo zadowolony chociaż początkowo nie bardzo mi się chciało ją nosić. Pozdrawiam.
Własnie miałam polecać Fox Fashion ale nie byłam pewna czy mają męski asortyment bo zwykle kupowałam tam rzeczy dla siebie. Moim zdaniem najlepszy sklep z futrzanymi rzeczami. Mam szal, etolę, czapkę i nie zamieniłabym ich na nic innego.
Hej, czy mają tam czapki z lisa? Chodzi mi o takie większe cos na wzór rosyjski z tych starych filmów. Wiecie o co mi chodzi?
O taką ci chodzi - https://fox-fashion.pl/14-czapki-futrzane? Są po prostu rewelacyjne Big Grin. Ciepłe, eleganckie i strasznie wygodne. Nie wiem czy to tylko moje odczucie ale każda futrzana czapka z lisa czy z jenota w ogóle nie psuje fryzury. Trzyma się głowy tak jak wełniana, ale nie uciska dzieki czemu włosy ładnie wyglądają od razu po zdjęciu nakrycia. Tak się nakręciłam że chyba sobie kupię zaraz drugą, białą tym razem dla odmiany :]
Miedzy innymi z tego powodu ją chcę, bo żadna czapka nie bedzie tak wygodna jak futrzana Smile. Dziękuję bardzo za link.
Drobiazg sama z chęcią pooglądam co tam nowego mają w ofercie.
Może coś jeszcze mogłabyś polecić do tej czapki?
Przekierowanie