Poznajmy się

Pełna wersja: Kostka brukowa w Poznaniu – koszt wykonania podjazdu.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jaka będzie orientacyjna cena wykonania podjazdu do garażu o powierzchni około 20m2? Chodzi mi o rynek wielkopolski, konkretnie o Poznań.
To zalezy z czego chcesz wykonać ten podjazd, czy chcesz zrobić jakiś system odwadniający, czy chcesz zamontować w podjeździe lampy najazdowe, czy trzeba zrywać stary podjazd zeby wykonac nowy itd. Zmiennych jest bardzo dużo, wiec nikt ci nie poda ceny jak nie bedzie znal zakresu prac do wykonania
No to uściślam. W tej chwili podjazd jest wybetonowany i trzeba to skuć. Stary beton jest spękany i nierówny. W to miejsce chciałbym położyć betonową kostkę brukową o regularnych kształtach. Oczywiście chciałbym też zrobić podświetlenie.
Myślę, że koszt zrobienia takiego podjazdu razem z materiałami to co najmniej kilka tysięcy złotych, pewnie więcej niż 5tyś.
Ok, dzięki za odpowiedź. A może znasz kogoś, kto robi takie podjazdy?
Ta cena 5tyś to chyba tak wzięta z księżyca. Żeby podać cene trzeba wskazac konkretny materiał i zobaczyc miejsce, w którym ma byc wykonany podjazd. Wiesz, kostka brukowa w Poznaniu dostępna jest od ręki, tylko kwestia tego jaki jej rodzaj cie interesuje. Bo masz kostki za kilkanaście złotych i za kilkadziesiąt zlotych za m2. Przy tak dużym podjeździe materiał kosztuje. Musisz doliczyc jeszcze krawężniki i oświetlenie. Poza tym dochodzi koszt usunięcia starej nawierzchni. Tutaj masz linka do strony firmy, która zajmuje się takimi pracami http://www.bin-bruk.pl/uslugi-brukarskie-poznan. Możesz się z nimi skontaktować, na pewno będą mogli powiedzieć coś więcej.
Czy jak gdzieś napisałem, że to jest dokładnie taka cena? Kolega prosił o orientacyjną cenę, to według mojej wiedzy taką podałem.
Po co się kłócić. Ja tak przypuszczałem, że to może kosztować około 5tyś, więc cena mnie nie szokuje.
Ja mowie tylko, że podanie ceny orientacyjnej bez wskazania wyboru konkretnych materiałów jest niemożliwe. Wracając do tematu firmy, to tutaj jest link do danych kontaktowych, do tej wspomnianej wcześniej firmy http://www.bin-bruk.pl/kontakt. Wystarczy zadzwonić i pogadać, ewentualnie umówić sie na przygotowanie wstępnego kosztorysu prac.
Ok. Dziekuję.
Stron: 1 2
Przekierowanie