Poznajmy się

Pełna wersja: Jak wygląda praca przy kwiatach w Holandii?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Napiszcie proszę jeśli byliście już w Holandii pracować przy uprawach kwaitowych, jak to wygląda pod względem organizacyjnym i czy jest to praca na powietrzu czy w halach?
Tutaj różnie to bywa, bo wszystko zależy od pracodawcy. Jeśli trafisz do takiego, który hoduje na przyjład tulipany, to prawdopodobnie będzie to praca na zewnątrz, a jeśli będą to inne odmiany to ze względu na ich właściwości ochronne, często hoduje się je pod dachem.
Koleżanka nie wspomniała o kwestiach organizacyjnych, ale w większości przypadków pracuje się do godziny 17 lub 18, no chyba, że jest to praca zmianowa. A jeśli chodzi o samo załatwienie pracy to warunki ustalane są już na poziomie agencji pracy.
No ja właśnie przez taką agencję chciałabym się tam wybrać…
No jeśli planujesz taki wyjazd to na pewno ten link Ci się przyda marvelpc.pl/praca-w-holandii/praca-przy-kwiatach-holandia.html, pod którym znaleźć można wiele interesujących ogłoszeń w tej branży. Jeśli ktoś myśli o kwiatach to na myśl przychodzi mu własnie Holandia praca przy kwiatach wymaga pewnych umiejętności, których można szybko się nauczyć.
Przekierowanie