Poznajmy się

Pełna wersja: Poszukiwany detektyw - polećcie dobrego!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak zaznaczyłam w temacie, szukam detektywa. Podejrzewam męża o zdradę i chciałabym, aby sprawdził to jakiś profesjonalista. Nie potrafię przyłapać męża na gorącym uczynku, a przecież nie zapytam go wprost, bo przecież co sobie o mnie pomyśli jak okaże się, że nie zdradził mnie. Znacie jakiegoś dobrego, a niedrogiego detektywa?
Może warto samemu jakoś się ogarnąć i sprawdzić to? Przecież wiesz gdzie mąż pracuje, co robi w wolnym czasie, wystarczy, że będziesz go któregoś dnia śledzić. Albo po prostu postaw na szczerą rozmowę, w końcu to właśnie na niej oparte powinno być małżeństwo. Może on też potrzebuje o tym pogadać - lepsza najgorsza prawda niż życie w niepewności.
Generalnie koleżanka ma rację, ale jeżeli koniecznie chcesz zatrudnić do tego detektywa to mogę polecić Biuro Detektywistyczne Rudnicki. Sam korzystałem z ich usług kiedy podejrzewałem żonę o zdradę. Można np. oddać im komputer, a oni sprawdź czy ukochana osoba nie kontaktuje się z kimś przez Internet - nazywa się to informatyką śledczą.
Niestety sama nie mam czasu tego sprawdzać, więc dlatego chcę wynająć detektywa. Jak miałabym chwilę to oczywiście sama bym o to zadbałaSmile
Ten detektyw, o którym wspomniał kolega wcześniej jest naprawdę dobry. Sprawdzał mojego męża i na szczęście okazało się, że jest czysty - no nie do końca, bo wydało się, że dużo czasu spędza w barze przy alkoholu. Sprawdź sobie cennik na stronie detektywrudnicki.pl/pl/cennik/, żeby dowiedzieć się czy odpowiadają Ci takie stawiki. O poziom profesjonalizmu nie musisz się martwić - na pewno dowiesz się wszystkiego, czego chcesz.
Rozwiąż tę sprawę jak najszybciej, bo naprawdę będzie Ci to ciążyć i wpływać na wasze życie. Przecież mąż wyczuje, że coś jest nie tak.
Super! Dzięki za pomoc! Zgłoszę się do nich i mam nadzieję, że wszystko będzie okej - jak mnie faktycznie zdradza to nie mam pojęcia co zrobię.
Przekierowanie