Poznajmy się

Pełna wersja: Co myślicie o obrączkach z czarnego tytanu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie, szukam obecnie obrączek ślubnych i trafiłam na bardzo ciekawe a mianowicie obrączki z czarnego tytanu. Czy ktoś z Was może posiada takie i mógłby mi coś powiedzieć na ich temat?
Witaj, my z mężem kupiliśmy sobie obrączki z czarnego tytanu na ślub, ponieważ posiadają niezwykły design, na pewno wyróżniają się swoim wyglądem wśród innych tradycyjnych obrączek.
Obrączki wykonane z czarnego tytanu są coraz bardziej popularne, ponieważ są solidne, dobrze wykonane a i ich cena jest dosyć konkurencyjna. Warto poważnie zastanowić się na ich wyborem.
Na pewno są to bardzo oryginalne obrączki. Można wybrać gładkie, klasyczne albo z dodatkami cyrkonii czy brylantów. Na pewno wyglądają bardzo zjawiskowo. I co więcej obrączki z czarnego tytanu są odporne na zarysowania.
A czy ktoś z Was mógłby polecić jakiś sklep w którym ktoś zamawiał lub warto zamówić takie obrączki?
My z żoną zamawialiśmy dla siebie obrączki z czarnego tytanu pozłacane. Fajne jest to że są lekkie, odporne i się nie ścierają. Sklep w którym zamawialiśmy ma bardzo duży wybór i ceny. Możesz obejrzeć sobie ich ofertę na ich stronie: https://www.bizuteria-tytanowa.pl/obraczki-tytanowe/ a także od razu zamówić.
Obrączki zazwyczaj są bardzo dużym wydatkiem, ale jednak obrączki z czarnego tytanu są o wiele bardziej opłacalne niż tradycyjne, a i moim zdaniem solidniejsze. Co do sklepu to polecam Ci Vissoro – duży wybór, dobre ceny i możliwość zwrotu bezpłatnie w ciągu 30 dni.
Jeżeli zależy Ci na dobrej cenie i wysokiej jakości materiału to obrączki z czarnego tytanu na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Sklep o którym wspomniał mój poprzednik ma świetną ofertę – w gratisie masz grawerowanie, dostawę i zwrot.
A wiecie czy ten sklep internetowy ma możliwość przymiarek, żeby wybrać rozmiar przed zamówieniem danego modelu?
Możesz sobie od nich zamówić bezpłatny próbnik rozmiarów na stronie, więc spokojnie dopasujesz idealne obrączki.
Stron: 1 2
Przekierowanie