Poznajmy się

Pełna wersja: Gdzie znajdę psychoterapeutę par w Warszawie, wiecie może?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z moim narzeczonym mamy problemy ostatnio, tym większe im bliżej daty ślubu. Zależy nam na sobie ale wiadomo – czasami trzeba zwrócić się do kogoś z zewnątrz żeby uzyskać wsparcie. Pomyślałam o terapii, Krzysiek się zgadza... Tylko gdzie się udać?
Z moich obserwacji wynika że coraz więcej związków o różnym stażu korzysta z takich form wsparcia. To jest dość racjonalne podejście, nie ma sensu się zmagać z kłopotem samemu gdy czasami ktoś może pomóc.
Według mnie warto próbować choć sama nie mam żadnej wiedzy w tym temacie. Po prostu jestem szczęśliwą żoną Smile Ale myślę, że jeśli sobie nie radzicie to najlepiej powierzyć komuś innemu ten problem.
Ludzie nie mają silnej psychiki, łatwo popadają w złe stany emocjonalne. Jeśli w związku też takie dwie osoby się spotkają to nietrudno o problemy. Oczywiście każdy przypadek jest inny, ja niczego nie wyrokuje. Faktycznie niech terapeuta się wypowie.
Tutaj radzą sobie z tym świetnie - http://psychiatrzy.pl/psychoterapia-par-...-warszawa/. Z moją żoną korzystałem, mieliśmy poważne zawirowania w pewnym momencie, zupełnie straciliśmy wspólny język. Ale w instytucie nam pomogli. Naprawdę jak ma pomóc najlepszy psychoterapeuta par Warszawa nie ma lepszego miejsca na takie rzeczy.
Cóż, łatwo nie jest... Każdy związek jest na coś narażony. Kwestia czasu tak naprawdę aż pojawią się problemy z którymi ludzie sami sobie rady nie dadzą.
Dobrze że są specjaliści również z takich dziedzin. Jak ludzie nie potrafią się dogadać ale się realnie kochają to nie będą mieli problemów żeby skorzystać z pomocy. Tak przynajmniej sądzę.
Przekierowanie