Poznajmy się

Pełna wersja: Dobrej jakości wyposażenie magazynów.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam jakiejś firmy, która jest w stanie zaoferować dobrej jakości wyposażenie magazynów – wózki platformowe, nadstawki, regały, gabloty narzędziowe. Najlepiej jeśli ofertę można wstępnie przejrzeć w Internecie, by określić czy jest to czego się szuka i czy warto się interesować dalej… z góry dziękuję za odpowiedzi.
Działająca koło Poznania firma Estida ma dosyć dobre wyposażenie magazynów. Właśnie między innymi wózki platformowe euro i dopasowane do nich nadstawki. Na swojej stronie internetowej mają zdjęcia produktów i wszystkie ich parametry, sprawdź sobie.Wink
A ja właśnie szukam nadstawek… Takich, które szybko i łatwo się składają. Słyszałem już coś o tej firmie, ale jeszcze nigdy nie poznałem się głębiej.Wink czy ich sprzęty faktycznie usprawniają magazynowanie?
moim zdaniem tak, bez nadstawek praca jest o wiele bardziej ryzykowna i szkoda towaru.Wink poza tym dodatkowe osłonki ułatwiają spiętrzanie towaru. A są szybkie i łatwe do złożenia, nikt nie ma z tym u nas żadnego problemu.
Przekierowanie