Poznajmy się

Pełna wersja: Ja działa spawarka inwertorowa?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, dostałem na imieniny od teścia spawarkę inwertorową, bo wie, ze lubie majsterkować, ale akurat tym narzędziem jeszcze nic nie miałem okazji spawac. Czy możecie mnie trochę wdrozyc w temat?
Tak cie lubi czy nie lubi teściu? ;PPP
Lubi, jest spoko, mamy w porządku relacje Smile Gorzej z tesciowa ;PPP
Aha, ok. moim zdaniem tego typu spawarka jest chyba nieco delikatniejsza od innych. Nie wiem czy to określenie jest ok, ale nie umiem znaleźć nic innego. Jak ja będziesz uzywac, to uważaj, żeby nie doszło do jakiś zewnętrznych uszkodzen.
Okej.
ale jej plusem jest to, ze w porównaniu chyba z innymi bardzo rzadko się psuje. Moja spawarka liczy już kilka dobrych lat. A i możesz nia zespawać praktycznie wszystkie metale – stal, żeliwo, aluminium. Zuzywa tez mało pradu – możesz ja podłączyć do każdego tradycyjnego gniazdka 230V. Albo jak wolisz to do sieci sieci jednofazowej.
A gdzie ją kupiles?
jest taki sklep internetowy Metalzbyt – tam wlasnie. Może uda mi się wyszukać jeszcze jakiś link do nich.
Byloby super.
Okej, mam: sklep.metalzbyt.com.pl/390-spawarki. I tak jak już mowilem, jej plusem sa na pewno male gabaryty i to, ze można z niej skorzystać do precyzyjnych prac. Niski pobór mocy, duży zakres prądu i regulacji – jakbym miał jeszcze raz wybierac jakas sprawarke, to pewnie znowu postawilbym na inwentorową. Na początek wybrałem sobie model dla amatorów. A twój jaki jest?
Stron: 1 2
Przekierowanie