Poznajmy się

Pełna wersja: Ból w okolicach biodra, co robić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moja mama od pewnego czasu skarży się na ból w lewym biodrze. Była na prześwietleniu i wyszło, że ma dość poważne zwyrodnienia. Lekarz sugeruje, że nic się z tym nie da zrobic i jedyne co może to zapisac tabletki przeciwbólowe. Tyle tylko, że mama choruje na wątrobe i strach brać te leki, żeby dodatkowo nie obciążać tego organu. Nie ma jakiejś innej metody na leczenie takich dolegliwości?
Jest metoda. Wymiana stawu biodrowego. Moja mama przeszła taką operacje i jest bardzo zadowolona z efektu. Biodro nie boli i łatwiej jej chodzic. Wiadomo, nie jest tak jak z normalnym biodrem, ale przynajmniej nie cierpi. Wczesniej też cały czas jechała na lekach przeciwbólowych, ktore prawie nic nie pomagały.
Słyszałaś o stymulacji elektromagnetycznej? Firma Meridian zajmuje się sprzedażą urządzeń do stymulacji elektromagnetycznej mięśni i stawów. Tego typu urządzenia mocuje się w miejscu, które chcemy stymulować i nosi przez kilka godzin dziennie. Cel, to regeneracja tkanek, zmniejszenie obrzęku, stanów zapalnych i doznań bólowych.
Nie znam tego, ale mama chodziła na rozne zabiegi i efekt był raczej mizerny.
Zajrzyj sobie pod ten adres m2med.pl/leczenie-bolu-biodra/. Tam masz konkretną informację o tym, jak leczyć ból biodra bez stosowania środków farmakologicznych. Wiesz, pewnie to nie jest złoty środek, ale jak mama nie może albo nie powinna stosować dużych ilości leków przeciwbólowych, to może warto spróbować. Tym bardziej, że produkt nie jest jakiś strasznie drogi.
Dzieki za linka, porozmawiam z mamą, może się zdecyduje. Co do operacji, to właśnie z uwagi na wątrobe w tym momencie mama się do takiej operacji sie nie kwalifikuje. Musimy czekać na efekty leczenia. Być może w przyszłości operacja będzie możliwa.
Aha, rozumiem. No to może faktycznie sprobujcie tej elektrostymulacji. Ja akurat nie mam z tym żadnych doświadczen, ale trzeba się jakoś ratowac.
Przekierowanie