Poznajmy się

Pełna wersja: Szukam projektów domów tanio i ekologicznie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć projekty domów tanich w utrzymaniu i energooszczędnych, chodzi mi o gotowe projekty z możliwością wprowadzenia ewentualnych zmian. Ale chciałbym by wykorzystano przynajmniej w części nowoczesne rozwiązania. Dom miałby mieć ok 170 m2 stąd zależy mi na oszczędności.
Jesli chciałbyś mieć gotowy projekt domu z wykorzystaniem rozwiązań energooszczędnych to polecam firmę, w której sam szukałem projektu a mianowicie InvestCenter gdzie znajdziesz gotowe w pełni wyposażone we wszystko czego potrzeba plany właśnie z tym co mówisz czyli możliwością ingerencji i wprowadzenia kilku własnych zmian. A projektów jest całe mnóstwo.
Fakt, spory dom się szykuje więc się nie dziwię, że projektowanie energooszczędnego domu cię zainteresowało. Najlepiej, jeśli w projekcie pojawią się panele słoneczne i dobrze ulokowany grzejnik dla domu, który będzie w stanie ogrzać całe pomieszczenie. Myślałeś może o poddaszu? To też dobra opcja, zresztą popatrz tylko http://invest-center.eu/budynki-mieszkal...poddaszem/. Można fajnie je zaadaptować na pokój dla dziecka np.
Jeśli chodzi o gotowy projekt domu to bez obaw, znajdziesz coś na stronach oferujących kupno i fachową poradę w kwestii projektów. Dziś energooszczędne domy są w cenie, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie, nawet jeśli ma być dość duży.
Warto, też polecam, znacznie łatwiej coś znaleźć.
Przekierowanie