Poznajmy się

Pełna wersja: Czy można całkowicie wyleczyć bezdech?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Heja, dokucza może tutaj komus bezdech? Ja już od dłuższego czasu się z tym zmagam, ale jeszcze nie byłem u lekarza. Zastanawia mnie czy w ogóle będę z tego się mógł wyleczyć. Jak uważacie?
Wątpliwa sprawa. Najpierw uderz do lekarza bo on najlepiej będzie znał na to pytanie odpowiedź. Mnie się wydaje ze jest to choroba przewlekla i raczej marne szanse na jej wyleczenie, ale być może nie mam racji.
Rzeczywiscie bezdech senny mozesz zaleczyc ale nie wyleczyc. Najczesciej stosuje się w terapii aparat CPAP i pewnie tez takie zalecenie dostaniesz od lekarza. Czasami bezdech lecza operacyjnie, ale to zalezy od przypadku.
Jak masz problemy z nadwagą to w pierwszej kolejnosci powinienes zrzucic parek kilogramów. Bo bezdech to choroba osób otyłych głównie. Wcześniej krążyło takie przekonanie, że to choroba dotykająca tylko mężczyzn w starszym wieku. Chorują jednak tez kobiety i młodzi faceci.
Zgadzam się z kolegą wyżej. Moja mama choruje na bezdech od ponad dwudziestu lat i jak do tej pory choroba całkowicie nie ustąpiła. Cały czas używa aparatu i jest pod kontrolą lekarza. Niestety taka rzeczywistość.
Mój tata też ma bezdech. Naszczęście aparat pomaga w normalnym funkcjonowaniu, jest nowoczesny i nie ma problemów z jego użytkowaniem. Tata bardzo dobrze się czuje i przesypia noce bez rzadnych problemów.
Przekierowanie